О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 14 мая 2014 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2014 года № 3911. Прекратило действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2015 года № 06-01-02/286).
Сноска. Прекратило действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 08.06.2015 № 06-01-02/286).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 21 января 2014 года № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "120 829 271,6" заменить цифрами "120 834 136,2",
в том числе, по:
поступлениям трансфертов -
цифры "84 609 279,6" заменить цифрами "84 614 144,2";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "123 655 642" заменить цифрами "126 612 795,2";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "4 713 336,7" заменить цифрами "4 762 698,7", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "4 939 592" заменить цифрами "4 988 954";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "853 623" заменить цифрами "863 623", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "853 623" заменить цифрами "863 623";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-8 393 330,1" заменить цифрами "-11 404 980,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "8 393 330,1" заменить цифрами "11 404 980,7".
2) в пункте 14:
в части абзаца 2:
цифры "89 104" заменить цифрами "114 656";
в части абзаца 3:
цифры "1 630 016,7" заменить цифрами "2 896 638,7";
в части абзаца 6:
цифры "2 699 645" заменить цифрами "2 705 433";
в части абзаца 7:

Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 мамырдағы № 213 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда № 3911 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 06-01-02/286 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 08.06.2015 № 06-01-02/286 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 8-9 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"120 829 271,6" деген цифрлар "120 834 136,2" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"84 609 279,6" деген цифрлар "84 614 144,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"123 655 642" деген цифрлар "126 612 795,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"4 713 336,7" деген цифрлар "4 762 698,7" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"4 939 592" деген цифрлар "4 988 954" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"853 623" деген цифрлар "863 623" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу -
"853 623" деген цифрлар "863 623" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-8 393 330,1" деген цифрлар "-11 404 980,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"8 393 330,1" деген цифрлар "11 404 980,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 14 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"89 104" деген цифрлар "114 656" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"1 630 016,7" деген цифрлар "2 896 638,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"2 699 645" деген цифрлар "2 705 433" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:

3 228 970
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
351 557
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
331 621
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
161 376
05
3
253
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
523 270
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
165 371
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 123 790
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 364
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 050 347
4
Поликлиники
12 562 830
253
Управление здравоохранения области
12 562 830
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
952 523
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
300 295
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 918 688
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
391 324
5
Другие виды медицинской помощи
796 265
253
Управление здравоохранения области
796 265
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
751 213
029
Областные базы спецмедснабжения
45 052
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 903 728
253
Управление здравоохранения области
1 583 164
05
9
253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
69 933
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
46 278
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
98 268
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
18 272
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

3 228 970
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
351 557
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
331 621
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
161 376
05
3
253
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
523 270
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
165 371
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 123 790
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 364
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 050 347
4
Емханалар
12 562 830
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 562 830
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
952 523
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
300 295
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 918 688
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
391 324
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
796 265
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
796 265
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
751 213
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 052
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 903 728
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 583 164
05
9
253
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 933
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
46 278
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
98 268
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
18 272
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық - талдамалық қызметі

19 680
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
27 850
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 850
270
Управление по инспекции труда области
51 146
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
42 224
003
Капитальные расходы государственного органа
8 922
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 737 498,2
1
Жилищное хозяйство
8 258 319
253
Управление здравоохранения области
18 339
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18 339
261
Управление образования области
123 215
07
1
261
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
108 527
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 688
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 155
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
20 155
271
Управление строительства области
8 044 120
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 405 690
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 638 430
273
Управление культуры, архивов и документации области
23 693
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
23 693
285
Управление физической культуры и спорта области
28 797
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
28 797
2
Коммунальное хозяйство
15 212 049,2
271
Управление строительства области
8 367 714
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
553 166
030
Развитие коммунального хозяйства

19 680
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
27 850
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 850
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
51 146
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 224
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 922
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 737 498,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 258 319
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 339
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
18 339
261
Облыстың білім басқармасы
123 215
07
1
261
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 527
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 688
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 155
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 155
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 044 120
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 405 690
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 638 430
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
23 693
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 693
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
28 797
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 797
2
Коммуналдық шаруашылық
15 212 049,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 367 714
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
553 166
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

153 494
003
Капитальные расходы государственного органа
7 200
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2 597 742
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 777 425
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
3 100
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
800 813
10
1
255
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
80 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
38 055
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
71 945
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
110 668
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
11 984
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
81 290
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
35 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
177 200
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
93 700
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
93 700
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
83 500
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
83 500
3
Лесное хозяйство

153 494
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 200
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2 597 742
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 777 425
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
3 100
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
800 813
10
1
255
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
80 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
38 055
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
71 945
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
110 668
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
11 984
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
81 290
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
35 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
177 200
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
93 700
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
93 700
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
83 500
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
83 500
3
Орман шаруашылығы

1 783 036
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3 273 758,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 273 758,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
29 249
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
250 000
011
Капитальные расходы государственного органа
2 618
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 991 891,7
13
Прочие
11 173 107
9
Прочие
11 173 107
257
Управление финансов области
2 009 290
012
Резерв местного исполнительного органа области
281 480
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 727 810
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
179 615
13
9
258
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
179 615
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 167 449
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
62 190
003
Капитальные расходы государственного органа
3 307
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
30 000
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
14 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 937 335
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
51 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
69 617
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
300 430
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 430
269
Управление по делам религий области
50 876
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне

1 783 036
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
3 273 758,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 273 758,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 249
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
250 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 618
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 991 891,7
13
Басқалар
11 173 107
9
Басқалар
11 173 107
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 009 290
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
281 480
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 727 810
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
179 615
13
9
258
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
179 615
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 167 449
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 190
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 307
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
30 000
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 937 335
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
51 000
012
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
69 617
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
300 430
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 430
269
Облыстың дін істері басқармасы
50 876
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер