О внесении изменения в постановление акимата области от 12 декабря 2011 года № 424 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима"
Постановление акимата Актюбинской области от 6 мая 2014 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 июня 2014 года № 3925. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 23 апреля 2018 года № 192
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 23.04.2018 № 192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Облыс әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 424 "Карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақты анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 142 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 маусымда № 3925 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 192 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 23.04.2018 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления Актюбинской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 06-13/29 от 20 марта 2014 года акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңы 9-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 06-13/29 ұсынысы негізінде Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата области от 12 декабря 2011 года № 424 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрированное в реестре нормативных правовых актов № 3385, опубликованное 28 января 2012 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Облыс әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 424 "Карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақты анықтау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3385 тіркелген, 2012 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулысының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов
Приложение к постановлению акимата области от 6 мая 2014 года № 142
Хозяйствующие субъекты, на которые устанавливается карантинная зона с введением карантинного режима по горчаку розовому
Айтекебийский район
Наименование хозяйства
Площадь, гектар
Актастинский сельский округ
235,6
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Астык"

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 6 мамырдағы
№ 142 қаулысына қосымша
Жатаған укекіреге карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақ белгіленетін шаруашылық жүргізуші субъектілері.
Әйтеке би ауданы
Шаруашылықтың атауы
Көлемі, гектар
Ақтасты ауылдық округі
235,6
1
"Астық" жауапкершілігі шектеулі серіктестік