О запрещении пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда в период высокой пожарной опасности в лесу
Постановление акимата Актюбинской области от 16 июня 2014 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июля 2014 года № 3970. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо аппарата акима Актюбинской области от 9 февраля 2015 года № 14-5/595).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо аппарата акима Актюбинской области от 09.02.2015 № 14-5/595).
В соответствии с подпунктом 11) статьи 15 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В период высокой пожарной опасности в лесу, на территории государственного лесного фонда Актюбинской области запретить пребывание физических лиц до 31 октября 2014 года.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области":
принять меры по организации охраны и защиты лесов от пожаров;
обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Тагимову М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Мухамбетов

Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 193 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 шілдеде № 3970 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 2015 жылғы 9 ақпандағы № 14-5/595 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы әкімінің аппаратының 09.02.2015 № 14-5/595 хаты).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 15-бабының 11)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылдың 31 қазанына дейін орманда өрт қаупі жоғары кезеңде жеке тұлғалардың Ақтөбе облысының мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салынсын.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі:
ормандарды өрттерден күзетуді және қорғауды ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын;
осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Тағымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Мұхамбетов