Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Постановление акимата Актюбинской области от 22 сентября 2014 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 октября 2014 года № 4038. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24 июня 2015 года № 223
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24.06.2015 № 223 (порядок введения в действие см. п. 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Утвержден постановлением акимата Актюбинской области от 22 сентября 2014 года № 331
Регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование элитных семян" (далее - государственная услуга) оказывается государственными учреждениями "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее - Управление) и отделами сельского хозяйства и ветеринарии районов и города Актобе (далее - Отдел).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию управления и отдела.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма представления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделении (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявки по форме согласно приложениям 12 к стандарту государственной услуги "Субсидирование элитных семян", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян" (далее – Стандарт).
Прием перечня документов осуществляется согласно пункту 9 стандарта.

"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 331 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қазанда № 4038 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 24.06.2015 № 223 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңы 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 331 қаулысымен бекітілген
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі-мемлекеттік қызмет) "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" (бұдан әрі - Басқарма) және аудандардың және Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімдері (бұдан әрі - Бөлім) мемлекеттік мекемелерімен көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру басқарманың және бөлімнің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету формасы: қағаз түрінде.
3. Тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі көрсетілетін қызмет алушылардың банктік есепшотына аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) әрекетінің тәртiбiн сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартына (бұдан әрі – Стандарт) 12-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша өтінім мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (әрекетті) бастау үшін негіз болып табылады.
Құжаттар тізбесін қабылдау Стандарттың 9-тармағына сәйкес жүргізіледі.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) межведомственная комиссия (далее - МВК) после завершения срока приема документов проверяет их и формирует перечень услугополучателей на получение бюджетных субсидий, и направляет их на утверждение местному исполнительному органу района (в течение трех рабочих дней);
результат – направляет документы на утверждение местному исполнительному органу.
2) ответственный исполнитель отдела после получения подтверждающих документов, представленных услугополучателями, формирует ведомость для выплаты бюджетных субсидий (в течение трех рабочих дней);
результат – утверждает предварительные субсидии.
3) ответственный исполнитель управления проверяет представленные документы, составляет ведомость услугополучателей и утверждает ведомость для выплаты бюджетных субсидий (в течение десяти рабочих дней);
результат – представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) межведомственная комиссия;
2) ответственный исполнитель отдела;
3) ответственный исполнитель управления.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги, с указанием длительности выполнения каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
8. Подробное описание последовательности процедур (действии), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (әрекеттің) мазмұны, оларды орындаудың ұзақтығы:
1) ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі - ВАК) құжаттарды қабылдау мерзімі аяқталғаннан кейін оларды тексереді және бюджеттік субсидиялар алуға көрсетілетін қызметті алушылардың тізбесін қалыптастырады және оны ауданның жергілікті атқарушы органына бекітуге жібереді (үш жұмыс күні ішінде);
нәтижесі – құжаттарды жергілікті атқарушы органға бекітуге жібереді.
2) бөлімнің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушылармен ұсынылған растаушы құжаттарды алғаннан кейін бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості қалыптастырады (үш жұмыс күні ішінде);
нәтижесі – алдын ала субсидияларды бекітеді.
3) басқарманың жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттарды тексереді, көрсетілетін қызметті алушылардың ведомостісін жасайды және бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомостіні бекітеді (он жұмыс күні ішінде);
нәтижесі – аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсынады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекетінің тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) ведомствоаралық комиссия;
2) бөлімнің жауапты орындаушысы;
3) басқарманың жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімнің (әрекеттің) орындалу ұзақтығы, мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үшін қажетті құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы әрбір рәсiмнің (әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (әрекеттердің) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы әрбір рәсiмнің (әрекеттің) ұзақтығы көрсетілген рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы