О внесении дополнений в постановление акимата области от 24 апреля 2014 года № 120 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок"
Постановление акимата Актюбинской области от 17 сентября 2014 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 октября 2014 года № 4041. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17 июня 2015 года № 210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17.06.2015 № 210 (порядок введения в действие см. п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 24 апреля 2014 года № 120 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3912, опубликованное 5 июня 2014 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок", утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 12 следующего содержания:
"12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 6 (при выдаче лицензии), 7 (при переоформлении лицензии), 8 (при выдаче дубликата лицензии) к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.";
дополнить приложениями 678 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".

Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 120 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 328 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қазанда № 4041 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 17.06.2015 № 210 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 120 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3912 тіркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 5 маусымында жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мына мазмұндағы 12-тармақпен толықтырылсын:
"12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің толық сипаттамасы осы регламенттің 6 (лицензия беру кезінде), 7 (лицензияны қайта ресімдеу кезінде), 8 (лицензияның телнұсқасын беру кезінде) - қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының 123-қосымшаларына сәйкес 678-қосымшалармен толықтырылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 17 сентября 2014 года № 328
Приложение 6
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 24 апреля 2014 года № 120
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги (при выдаче лицензии)
Приложение 2
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 17 сентября 2014 года № 328
Приложение 7
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 24 апреля 2014 года № 120
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги (при переоформлении лицензии)
Приложение 3
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 17 сентября 2014 года № 328
Приложение 8
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 24 апреля 2014 года № 120
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги (при выдаче дубликата лицензии)

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 328 қаулысына 1-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі № 120
қаулысына 6-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы (лицензия беру кезінде)
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 328 қаулысына 2-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі № 120
қаулысына 7-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы (лицензияны қайта ресімдеу кезінде)
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 328 қаулысына 3-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2014 жылғы 24 сәуірдегі № 120
қаулысына 8-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы (лицензияның телнұсқасын беру кезінде)