О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 декабря 2014 года № 4095. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2015 года № 06-01-02/286).
Сноска. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо Актюбинского областного маслихата от 08.06.2015 № 06-01-02/286).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 21 января 2014 года № 8-9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "122 719 802,9" заменить цифрами "120 991 343,2",
в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "35 738 221,8" заменить цифрами "35 573 537,1";
поступлениям трансфертов -
цифры "85 808 954,1 " заменить цифрами "84 245 179,1";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "128 423 469,9" заменить цифрами "126 745 010,2";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "903 490" заменить цифрами "853 490".

Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 255 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 4095 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 06-01-02/286 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облыстық мәслихатының 08.06.2015 № 06-01-02/286 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 8-9 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"122 719 802,9" деген цифрлар "120 991 343,2" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша -
"35 738 221,8" деген цифрлар "35 573 537,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"85 808 954,1" деген цифрлар "84 245 179,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"128 423 469,9" деген цифрлар "126 745 010,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"903 490" деген цифрлар "853 490" деген цифрлармен ауыстырылсын.

6 563 077
253
Управление здравоохранения области
6 563 077
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 096 225
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
280 126
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
355 046
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
178 548
05
3
253
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
479 475
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
187 594
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
908 667
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
27 090
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 050 306
4
Поликлиники
12 733 134
253
Управление здравоохранения области
12 733 134
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
961 403
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
310 629
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 044 778
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
416 324
5
Другие виды медицинской помощи
796 262
253
Управление здравоохранения области
796 262
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
751 210
029
Областные базы спецмедснабжения
45 052
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 044 978
253
Управление здравоохранения области
1 727 919
05
9
253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
69 772
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

6 563 077
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 563 077
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде, психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 096 225
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
280 126
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
355 046
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
178 548
05
3
253
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
479 475
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
187 594
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
908 667
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
27 090
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 050 306
4
Емханалар
12 733 134
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 733 134
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
961 403
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
310 629
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
11 044 778
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
416 324
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
796 262
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
796 262
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
751 210
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 052
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 044 978
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 727 919
05
9
253
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 772
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

26 755
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 651
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 329
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 680
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
27 850
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 850
270
Управление по инспекции труда области
53 317
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
44 395
003
Капитальные расходы государственного органа
8 922
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 354 277,5
1
Жилищное хозяйство
8 516 974,6
253
Управление здравоохранения области
38 953,6
07
1
253
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
38 953,6
261
Управление образования области
219 697
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
198 263
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
21 434
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
17 777,5
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17 777,5
271
Управление строительства области
8 200 160,8
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 636 812
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 563 348,8
273
Управление культуры, архивов и документации области
19 863,9
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17 563,9

26 755
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 651
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 329
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
19 680
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
27 850
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27 850
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 317
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 922
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 354 277,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 516 974,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
38 953,6
07
1
253
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
38 953,6
261
Облыстың білім басқармасы
219 697
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198 263
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
21 434
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
17 777,5
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 777,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 200 160,8
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 636 812
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 563 348,8
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
19 863,9
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 563,9

2 759 719,7
071
Развитие газотранспортной системы
2 759 719,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 118 441,9
1
Сельское хозяйство
6 024 796,1
255
Управление сельского хозяйства области
6 024 796,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
63 976
002
Поддержка семеноводства
82 403
003
Капитальные расходы государственного органа
7 200
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2 053 573
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 404 781,7
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 676,8
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
580 933,2
10
1
255
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
79 992
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
27 467,3
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 872
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
109 746,7
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
11 984
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
37 780
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
16 862,4
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
399 451
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

2 759 719,7
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 759 719,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7 118 441,9
1
Ауыл шаруашылығы
6 024 796,1
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 024 796,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 976
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 403
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 200
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2 053 573
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 404 781,7
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 676,8
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
580 933,2
10
1
255
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
79 992
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
27 467,3
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
51 872
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
109 746,7
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
11 984
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
37 780
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
16 862,4
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
399 451
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

330 670
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
17 573
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
313 097
269
Управление по делам религий области
51 534
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
14 186
003
Капитальные расходы государственного органа
2 144
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 721
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
30 483
271
Управление строительства области
3 756 295,6
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 456 295,6
13
9
271
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
300 000
275
Управление предпринимательства области
1 679 752
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
14 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 469 135
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
51 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
69 617
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
76 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 807 922,3
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 160 358
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
23 032
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 605 348,3
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

330 670
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17 573
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
313 097
269
Облыстың дін істері басқармасы
51 534
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 186
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 144
004
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
4 721
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
30 483
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 756 295,6
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 456 295,6
13
9
271
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
300 000
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 679 752
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 469 135
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
51 000
016
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
69 617
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 807 922,3
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 160 358
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
23 032
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 605 348,3
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері