О присвоении имени Отегена Сеитова безымянной улице города Актобе
Совместное решение Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 259 и постановление акимата Актюбинской области от 10 декабря 2014 года № 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2014 года № 4122
В соответствии со статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлениии в Республике Казахстан», подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 138 «Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований», заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 30 сентября 2014 года, протоколом проведенных публичных слушаний постоянной комиссии маслихата города Актобе, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Отегена Сеитова безымянной улице города Актобе.
2. Контроль за исполнением данного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Нуркатову С.К.
3. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области
Секретарь
областного маслихата
Председатель сессии
областного маслихата
А.МУХАМБЕТОВ
С. КАЛДЫГУЛОВА
М. ИТЕГУЛОВ

Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Өтеген Сейітовтің есімін беру туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 259 шешімі және Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 438 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 4122 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 және 27-баптарына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына, «Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 138 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі қорытындысына, Ақтөбе қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясы өткізген көпшiлiктiк тыңдаудың хаттамасына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының атаусыз көшесіне Өтеген Сейітовтің есімі берілсін.
2. Осы әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Нұрқатоваға жүктелсін.
3. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
А. МҰХАМБЕТОВ
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
М. ИТЕҒҰЛОВ