О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 184 "О бюджете города Актобе на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 апреля 2014 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 мая 2014 года № 3878. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "О бюджете города Актобе на 2014 - 2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 184 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3736, опубликованное 21 января 2014 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "36 671 300" заменить цифрами "38 922 150";
в том числе:
по поступлениям трансфертов цифры "15 840 157" заменить цифрами "18 091 007";
в подпункте 2):
затраты: цифры "41 460 365,3" заменить цифрами "43 575 375,3";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "200 000" заменить цифрами "669 140", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "200 000" заменить цифрами "669 140";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 5 011 289,3" заменить цифрами "-5 344 589,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "5 011 289,3" заменить цифрами "5 344 589,3", в том числе:
поступление займов – цифру "3 497 298" заменить цифрами "3 830 598".
2) дополнить подпунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы" установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.".
3) в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "27 850" заменить цифрами "24 733";
в абзаце третьем:

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014-2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 219 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда № 3878 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - IV Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 санымен тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" № 8-9 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "36 671 300" сандары "38 922 150" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "15 840 157" сандары "18 091 007" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "41 460 365,3" сандары "43 575 375,3" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо "200 000" сандары "669 140" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу "200 000" сандары "669 140" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) – "- 5 011 289,3" сандары "-5 344 589,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "5 011 289,3" сандары "5 344 589,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі "3 497 298" санын "3 830 598" сандарымен ауыстырылсын.
2) келесі мазмұндағы 6-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"6-1. "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-1 бабына сәйкес, 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.".
2) 7 тармақтағы:
екінші абзацтағы
"27 850" сандары "24 733" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:

цифры "730 152" заменить цифрами "955 548";
в абзаце пятом:
цифры "898 326" заменить цифрами "960 145";
в абзаце шестом:
цифры "34 598" заменить цифрами "36 031";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи - 3 000 тысяч тенге";
"на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 1 000 тысяч тенге";
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 466 262 тысяч тенге";
4) в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "4 801 389" заменить цифрами "5 260 336";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие коммунального хозяйства – 900 000 тысяч тенге";

"730 152" сандары "955 548" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"898 326" сандары "960 145" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"34 598" сандары "36 031" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 3 000 мың теңге";
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге - 1 000 мың теңге";
"2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 466 262 мың теңге";
3) 8 тармақтағы:
үшінші абзацтағы:
"4 801 389" сандары "5 260 336" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 900 000 мың теңге";

"на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 469 140 тысяч тенге";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихатагорода Актобе
А. Байсеитов С. Шинтасова
Приложение
к решению № 219 маслихата
города Актобе от 15 апреля 2014 года
Приложение 1
к решению № 184 маслихата

"мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 469 140 мың теңге";
4) аталған шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалықмәслихатының хатшысы
А. Байсеиітов С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2014 жылғы 15 сәуірдегі
№ 219 шешіміне қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының