О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 184 "О бюджете города Актобе на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 мая 2014 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 июня 2014 года № 3937. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "О бюджете города Актобе на 2014-2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 184 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3736, опубликованное 21 января 2014 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "38 922 150" заменить цифрами "40 941 629";
в том числе:
по поступлениям трансфертов цифры "18 091 007" заменить цифрами "20 110 486";
в подпункте 2):
затраты: цифры "43 575 375,3" заменить цифрами "45 677 411,3";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "669 140" заменить цифрами "735 640", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "669 140" заменить цифрами "735 640";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 5 344 589,3" заменить цифрами "- 5 493 646,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "5 344 589,3" заменить цифрами "5 493 646,3", в том числе:
поступление займов – цифру "3 830 598" заменить цифрами "3 879 960".
2) в пункте 10:
в абзаце втором:
цифры "1 668 556" заменить цифрами "1 730 556";
в абзаце третьем:
цифры "748 559" заменить цифрами "831 792";
в абзаце четвертом:
цифры "606 961" заменить цифрами "805 351";
в абзаце пятом:
цифры "1 001 970" заменить цифрами "701 970";
в абзаце шестом:
цифры "366 938" заменить цифрами "1 126 350";
в абзаце седьмом:
цифры "156 212" заменить цифрами "256 630";
в абзаце восьмом:
цифры "441 149" заменить цифрами "473 963";
в абзаце девятом:
цифры "50 077" заменить цифрой "0";
в абзаце десятом:

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014-2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 мамырдағы № 241 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 3937 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 4 тармағына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014-2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 санымен тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" № 8-9 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "38 922 150" сандары "40 941 629" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "18 091 007" сандары "20 110 486" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "43 575 375,3" сандары "45 677 411,3" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо "669 140" сандары "735 640" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу "669 140" сандары "735 640" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-5 344 589,3" сандары "-5 493 646,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "5 344 589,3" сандары "5 493 646,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі "3 830 598" санын "3 879 960" сандарымен ауыстырылсын.
2) 10 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"1 668 556" сандары "1 730 556" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы
"748 559" сандары "831 792" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"606 961" сандары "805 351" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"1 001 970" сандары "701 970" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"366 938" сандары "1 126 350" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"156 212" сандары "256 630" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"441 149" сандары "473 963" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы:
"50 077" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы: