О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 184 "О бюджете города Актобе на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 7 августа 2014 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 3999. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "О бюджете города Актобе на 2014 - 2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 184 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3736, опубликованное 21 января 2014 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "40 941 629" заменить цифрами "41 558 527,8";
в том числе:
по поступлениям трансфертов цифры "20 110 486" заменить цифрами "20 727 384,8";
в подпункте 2):
затраты: цифры "45 677 411,3" заменить цифрами "46 310 310,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 5 493 646,3" заменить цифрами "- 5 489 354,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "5 493 646,3" заменить цифрами "5 489 354,3", в том числе:
поступление займов – цифру "3 879 960" заменить цифрами "3 875 668".
2) в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "5 260 336" заменить цифрами "4 946 744";
3) в пункте 10:
в абзаце втором:
цифры "1 730 556" заменить цифрами "1 580 556";
в абзаце третьем:
цифры "831 792" заменить цифрами "1 087 792";
в абзаце четвертом:
цифры "805 351" заменить цифрами "798 094";
в абзаце пятом:
цифры "701 970" заменить цифрами "241 970";
в абзаце шестом:
цифры "1 126 350" заменить цифрами "1 760 413,7";
в абзаце седьмом:
цифры "256 630" заменить цифрами "277 495,7";
в абзаце восьмом:
цифры "473 963" заменить цифрами "382 873,4";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "1 262 116" заменить цифрами "1 966 978";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов – 17 712 тысяч тенге";

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014-2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 264 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 3999 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 санымен тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" № 8-9 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "40 941 629" сандары "41 558 527,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "20 110 486" сандары "20 727 384,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "45 677 411,3" сандары "46 310 310,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) "-5 493 646,3" сандары "-5 489 354,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "5 493 646,3" сандары "5 489 354,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі "3 879 960" санын "3 875 668" сандарымен ауыстырылсын.
2) 8 тармақтағы:
үшінші абзацтағы:
"5 260 336" сандары "4 946 744" сандарымен ауыстырылсын;
3) 10 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"1 730 556" сандары "1 580 556" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы
"831 792" сандары "1 087 792" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"805 351" сандары "798 094" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"701 970" сандары "241 970" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"1 126 350" сандары "1 760 413,7" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"256 630" сандары "277 495,7" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"473 963" сандары "382 873,4" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы:
"1 262 116" сандары "1 966 978" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге - 17 712 мың теңге";

"освещение улиц в населенных пунктах– 21 334 тысяч тенге".
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихатагорода Актобе
М. Казкеев С. Шинтасова
Приложение
к решению № 264 маслихата
города Актобе от 07 августа 2014 года
Приложение 1
к решению № 184 маслихата

"елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыруға - 21 334 мың теңге".
4) аталған шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалықмәслихатының хатшысы
М. Қазкеев С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2014 жылғы 07 тамыздағы
№ 264 шешіміне қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының