"О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 июня 2014 года № 3945. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3737, опубликованное 23, 30 января 2014 года в районной газете "Жаңалык жаршысы" за № 3, № 4 следущие изменения и дополнение:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 783 418,7" заменить цифрами "3 873 715,7"
в том числе по:
по налоговым поступлениям
цифры "567 654,0" заменить цифрами "568 130,0";
по неналоговым поступлениям
цифры "76 346,0" заменить цифрами "75 870,0";
поступлениям трансфертов
цифры "3 133 418,7" заменить цифрами "3 223 715,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 010 372,9" заменить цифрами "4 100 669,9";
2) в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры "11 286,0" заменить цифрами "48 768,0";
в части абзаца 3:
цифры "5 250,0" заменить цифрами "6 080,0";
в части абзаца 4:
цифры "115 000,0" заменить цифрами "116 800,0";
3) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры "492 148,7" заменить цифрами "530 534,7,0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
капитальные расходы подведомственных государственных учереждений и организаций образования – 11 799,0 тысяч тенге.
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
М.Коптлеуова
А.Ермагамбет
Приложение № 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 126 от 24 декабря 2013 года
Приложение № 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 163 от 28 мая 2014 года
Бюджет Айтекебийского района на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

Аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014-2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 163 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 3945 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014 -2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3737 тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 3, № 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 783 418,7" саңдар "3 873 715,7" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"567 654,0" саңдар "568 130,0" саңдарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"76 346,0" саңдар "75 870,0" саңдарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 133 418,7" саңдар "3 223 715,7" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 010 372,9" саңдар "4 100 669,9" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"11 286,0" саңдар "48 768,0" саңдарымен ауыстырылсын;
3 абзац бөлігінде:
"5 250,0" саңдар "6 080,0" саңдарымен ауыстырылсын;
4 абзац бөлігінде:
"115 000,0" саңдар "116 800,0" саңдарымен ауыстырылсын;
3) 10 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"492 148,7" саңдар "530 534,7" саңдарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 11799,0 мың теңге;
4) көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
М.Көптлеуова
А.Ермағамбет
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
24 желтоқсандағы № 126 шешіміне
1-Қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2014 жылғы
28 мамырдағы № 163 шешіміне
1-Қосымша
2014 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
санаты
Сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I.КІРІСТЕР

1795,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1795,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1906572,5
003
Общеобразовательное обучение
1891759,5
006
Дополнительное образование для детей
14813,0
9
Прочие услуги в области образования
128957,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
104645,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32494,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
600,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9000,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2916,0
012
Капитальные расходы государственного органа
3719,3
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11907,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учереждений и организаций
44009,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24312,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
24312,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
119922,0
2
Социальная помощь
98405,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5552,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5552,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92853,0
002
Программа занятости
14480,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13369,0
005
Государственная адресная социальная помощь
402,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35306,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25100,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4196,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21517,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21517,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1795,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1795,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) білім бөлімі
1906572,5
003
Жалпы білім беру
1891759,5
006
Балаларға қосымша білім беру
14813,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
128957,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) білім бөлімі
104645,8
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32494,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
600,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қалалардың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2916,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3719,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11907,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44009,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24312,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
24312,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
119922,0
2
Әлеуметтік көмек
98405,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5552,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5552,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92853,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14480,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13369,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
402,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35306,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25100,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4196,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21517,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21517,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер