"О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 22 октября 2014 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 ноября 2014 года № 4053. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3737, опубликованное 23, 30 января 2014 года в районной газете "Жаналык жаршысы" за №3, №4 следущие изменения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 892 165,1" заменить цифрами "3 868 156,2";
в том числе по:
неналоговым поступлениям
цифры "75 870,0" заменить цифрами "75 877,1";
поступлениям трансфертов
цифры "3 242 165,1" заменить цифрами "3 218 149,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 118 937,3" заменить цифрами "4 097 845,3";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-260 729,2" заменить цифрами "- 263 464,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "260 729,2" заменить цифрами "263 464,1";
2) в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры "48 768,0" заменить цифрами "43 000,0";
в части абзаца 3:
цифры "6 080,0" заменить цифрами "5 250,0";
в части абзаца 4:
цифры "118 600,0" заменить цифрами "116 800,0";
в части абзаца 5:
цифры "2 000,0" заменить цифрами "1 830,0";
3) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры "530 534,7" заменить цифрами "515 164,7";
в части абзаца 6:
цифры "11 799,0" заменить цифрами "11 721,0";
4) Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
Соболева Л.И
А.Ермагамбет
Приложение № 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 126 от 24 декабря 2013 года
Приложение № 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 183 от 22 октября 2014 года
Бюджет Айтекебийского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

Аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014-2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы № 183 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 қарашада № 4053 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014 -2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3737 тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 3, № 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 892 165,1" саңдар "3 868 156,2" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша
"75 870,0" саңдар "75 877,1" саңдарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 242 165,1" саңдар "3 218 149,1" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 118 937,3" саңдар "4 097 845,3" саңдарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-260 729,2" саңдар "-263 464,1" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"260 729,2" саңдар "263 464,1" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"48 768,0" саңдар "43 000,0" саңдарымен ауыстырылсын;
3 абзац бөлігінде:
"6 080,0" саңдар "5 250,0" саңдарымен ауыстырылсын;
4 абзац бөлігінде:
"118 600,0" саңдар "116 800,0" саңдарымен ауыстырылсын;
5 абзац бөлігінде:
"2 000,0" саңдар "1 830,0" саңдарымен ауыстырылсын;
3) 10 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"530 534,7" саңдар "515 164,7" саңдарымен ауыстырылсын;
6 абзац бөлігінде:
"11 799,0" саңдар "11 721,0" саңдарымен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімінің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
Л.И Соболева
А.Ермағамбет
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
24 желтоқсандағы № 126 шешіміне
№ 1 қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2014 жылғы
22 қазандағы № 183 шешіміне
№ 1 қосымша
2014 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
санаты
Сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I.КІРІСТЕР