О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 19 февраля 2014 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 марта 2014 года № 3798. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182.
В соответствии со статьями 9104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3751, опубликованное 28 января 2014 года в районной газете «Жұлдыз-Звезда» № 4-5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 405 434» заменить цифрами «4 600 108»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 705 434» заменить цифрами «2 900 108»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 405 434» заменить цифрами «4 669 598,8»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «0» заменить
цифрами «13 842»;
приобретение финансовых активов цифру «0» заменить цифрами «13 842»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 15 434» заменить цифрами «- 98 766,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «15 434» заменить цифрами «98 766,8».
2) в пункте 9:
в абзаце третьем цифры «11 642» заменить цифрами «15 642»
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 24 300 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 21 000 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы «Дорожная карта занятости 2020» - 7 396 тысяче тенге;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 "2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 133 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 наурызда № 3798 болып тіркелді. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 «2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3751 тіркелген, 2014 жылғы 28 қаңтардағы аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің № 4-5 жарияланған) шешіміне мынадай өзерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) 1 тармақшасында:
кірістер
«4 405 434» деген сандары «4 600 108» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 705 434» деген сандары «2 900 108» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«4 405 434» деген сандары «4 669 598,8» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо «0» деген саны «13 842» сандарымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу «0» деген саны «13 842» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«- 15 434» сандары «- 98 766,8» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«15 434» сандары «98 766,8» сандарымен ауыстырылсын.
2) 9 тармақта:
үшінші абзацтағы «11 642» сандары «15 642» сандарымен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 24 300 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 21 000 мың теңге;
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» Бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 7 396 мың теңге;

на обеспечение функционирования автомобильных дорог – 6 737 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 131 241 тысяч тенге»;
3) приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
маслихата
Р. Кенжегарин
Секретарь районного
маслихата
А.Кайрушев
Приложение № 1 к решению Алгинского районного маслихата от 19 февраля 2014 года № 133

автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 6 737 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 131 241 мың теңге»;
2) көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалар осы шешімдегі 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р. Кенжегарин
Аудандық мәслихат
хатшысы
А.Кайрушев
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 133 шешіміне 1 ҚОСЫМША

Приложение № 2 к решению Алгинского районного маслихата от 19 февраля 2014 года № 133
Приложение № 5 к решению Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121
Перечень бюджетных программ акимов городского и сельских округов в районном бюджете на 2014 год
Наименование городского и сельских округов
Услуги по
обеспечению
деятельности
акима района в
городе, города
районного
значения,
поселка, села,
сельского округа

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 133 шешіміне 2 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 шешіміне 5 ҚОСЫМША
2014 жылға арналған аудандық бюджетке қала және ауылдық округ әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қала және
ауылдық
округтердің
атауы
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент,
ауыл, ауылдық округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер