О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 17 апреля 2014 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 мая 2014 года № 3887. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 182.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Алгинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3751, опубликованное 28 января 2014 года в районной газете «Жұлдыз-Звезда» № 4-5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «4 600 108» заменить цифрами «4 835 104»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 900 108» заменить цифрами «3 135 104»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «4 669 598,8» заменить цифрами «4 816 002,8»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «13 842» заменить цифрами «102 434»;
приобретение финансовых активов цифру «13 842» заменить цифрами «102 434»;
2) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» с 1 апреля 2014 года установлена ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов»;
3) в пункте 7:
в абзаце третьем цифры «17 922» заменить цифрами «18 744»;
в абзаце шестом цифры «506 688» заменить цифрами «549 118»
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на выплату государственной адресной социальной помощи – 1 700 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 4900 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 «2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 150 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 мамырда № 3887 болып тіркелді. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 182 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 және 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 121 «2014-2016 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3751 тіркелген, 2014 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің № 4-5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«4 600 108» деген сандары «4 835 104» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 900 108» деген сандары «3 135 104» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«4 669 598,8» деген сандары «4 816 002,8» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо «13 842» деген сандары «102 434» сандарымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу «13 842» деген сандары «102 434» сандарымен ауыстырылсын;
2) мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
«4-1. Қазақстан Республикасының «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 12-1 бабына сәйкес 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеу белгіленгені еске және басшылыққа алынсын»;
3) 7 тармақта:
үшінші абзацтағы «17 922» сандары «18 744» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «506 688» сандары «549 118» сандарымен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 1 700 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 4 900 мың теңге;

на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 96 552 тысяч тенге»;
4) приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 2014 жылғы 1 сәуірден бастап 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 96 552 мың теңге»;
4) көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалар осы шешімдегі 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.