Об образовании избирательных участков на территории Байганинского района
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 27 января 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 февраля 2014 года № 3775.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей аким Байганинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Байганинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района О.Кошанова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Аққұл
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Байганинской
районной территориальной
избирательной комиссии
Қ. Аққожа
Приложение к решению
акима Байганинского районного
№ 1 от 27 января 2014 года
Избирательные участки на территории Байганинского района
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Байганинского района Актюбинской области от 14.03.2024 № 2 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 191
село Карауылкелды, улица Казахстан, № 86, здание коммунального государственного учреждения "Караулкелдинская средняя школа № 3" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: улица Казахстан, № 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1Л, 1Н, 2, 2Б, 2Е, 2К, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 4А, 5/1, 5/2, 6, 6А, 6Б, 6Г, 7, 8, 8А, 8Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25А, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 80А, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 88, 89, 89А, 90, 90А, 91, 94, 100;
улица Бармак батыра, № 204, 206, 206А, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 237А, 238, 238А, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248А, 249, 250, 250А, 252, 253, 253А, 253Б, 254, 255, 256, 257/1, 257/2, 258/1, 258/2, 259/1, 259/2, 260/1, 260/2, 261/1, 261/2, 264, 265, 265А, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 282А, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 290, 291, 291А, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 303, 304, 304А, 305, 306/1, 306/2, 306А, 307, 308, 308А, 309, 310, 310А, 311, 312, 313, 314, 316, 318, 319, 321, 322/1, 322/2, 322А, 323, 324, 325, 326, 327, 328А, 329, 330, 331, 331А, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 337А, 338, 339, 340, 340/1, 340/2, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 346А, 347, 348, 348А, 349/1, 349/2, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 357;

Байғанин ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 ақпанда № 3775 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында, Байғанин ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы аумағында сайлау учаскелерi қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау ауданы әкімі аппаратының басшысы О. Қошановқа жүктелсiн.
3. Осы шешiм оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Аққұл
КЕЛІСІЛДІ:
Байғанин аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Қ. Аққожа
Байғанин ауданы әкiмінің
2014 жылғы 27 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Байғанин ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Байғанин ауданы әкімінің 14.03.2024 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
№ 191 сайлау учаскесі
Қарауылкелді ауылы, Қазақстан көшесі, № 86, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 Қарауылкелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Қазақстан көшесі, № 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1Л, 1Н, 2, 2Б, 2Е, 2К, 3/1, 3/2, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 4А, 5/1, 5/2, 6, 6А, 6Б, 6Г, 7, 8, 8А, 8Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25А, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 80А, 81/1, 81/2, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 88, 89, 89А, 90, 90А, 91, 94, 100;
Бармақ батыр көшесі, № 204, 206, 206А, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 237А, 238, 238А, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 248А, 249, 250, 250А, 252, 253, 253А, 253Б, 254, 255, 256, 257/1, 257/2, 258/1, 258/2, 259/1, 259/2, 260/1, 260/2, 261/1, 261/2, 264, 265, 265А, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 282А, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 290, 291, 291А, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 303, 304, 304А, 305, 306/1, 306/2, 306А, 307, 308, 308А, 309, 310, 310А, 311, 312, 313, 314, 316, 318, 319, 321, 322/1, 322/2, 322А, 323, 324, 325, 326, 327, 328А, 329, 330, 331, 331А, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 337А, 338, 339, 340, 340/1, 340/2, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 346А, 347, 348, 348А, 349/1, 349/2, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 357;

улица Барак батыра, № 39А, 39В, 41, 41В, 42, 43/1, 43/2, 43А, 43Б, 43Г, 43Д, 43К, 44В, 45/1, 45/2, 45А, 45Б, 45В, 45Г, 45Д, 45Е, 45К, 45Л, 45М, 45Н, 45П, 45Р, 45С, 45Т, 45У, 45Ф, 46Г, 46К, 46Л, 47Б, 47Г, 47Д, 47М, 47Н, 49Б, 99, 99А, 99В, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2 105/1, 105/2, 107/1, 107/2;
улица Темиржол-1, № 2, 4, 10, 28, 35, 50, 52, 54;
улица Темиржол-2, № 1, 1А, 1В, 1К, 2, 12, 13, 24, 32, 34, 36;
улица Темиржол-3, № 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 37, 37А, 40;
село Кенжалы и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту. Разьезды 142, 137, поселения Теренкудук-1, Теренкудук-2, Караганда-2.
Избирательный участок № 192
село Карауылкелды, улица Барак батыра, № 52, здание государственного казенного предприятия "Байганинский районный дом культуры" государственного учреждения "Байганинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта".
Границы избирательного участка: участок Курылыс, № 1, 1А, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34;
улица Курылысшылар, № 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1К, 1Л, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8, 8А, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 29;
улица К.Жазыкова, № 1, 1А, 2, 2А, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4А, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7, 8, 9, 9Б, 9В, 9Г, 9Д, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок Абая, № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 33/3, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40А, 42;
улица Абая, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32А, 33, 33А, 34, 35/1, 35/2, 36;
улица А.Толенова, № 1А, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6Г, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 46В, 46Г, 46Д, 48А, 49;
улица Барак батыра, № 21, 24, 24А, 26, 25Б, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33В, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36Б, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 60, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 76Б, 84/1, 84/2.
Избирательный участок № 193
село Карауылкелды, улица Курмангазы, № 98, здание коммунального государственного учреждения "Караулкелдинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".

Барақ батыр көшесі, № 39А, 39В, 41, 41В, 42, 43/1, 43/2, 43А, 43Б, 43Г, 43Д, 43К, 44В, 45/1, 45/2, 45А, 45Б, 45В, 45Г, 45Д, 45Е, 45К, 45Л, 45М, 45Н, 45П, 45Р, 45С, 45Т, 45У, 45Ф, 46Г, 46К, 46Л, 47Б, 47Г, 47Д, 47М, 47Н, 49Б, 99, 99А, 99В, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2 105/1, 105/2, 107/1, 107/2;
Теміржол-1 көшесі, № 2, 4, 10, 28, 35, 50, 52, 54;
Теміржол-2 көшесі, № 1, 1А, 1В, 1К, 2, 12, 13, 24, 32, 34, 36;
Теміржол-3 көшесі, № 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 37, 37А, 40;
Кенжалы ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар. 142, 137 разьездері, Тереңқұдық-1, Тереңқұдық-2, Қарағанды-2 қоныстары.
№ 192 сайлау учаскеcі
Қарауылкелді ауылы, Барақ батыр көшесі, № 52, "Байғанин аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байғанин аудандық мәдениет үйі" қазыналық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Құрылыс учаскесі, № 1, 1А, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34;
Құрылысшылар көшесі, № 1, 1А, 1Б, 1Д, 1Е, 1К, 1Л, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8, 8А, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20, 20/2, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 29;
Қ.Жазықов көшесі, № 1, 1А, 2, 2А, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4А, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7, 8, 9, 9Б, 9В, 9Г, 9Д, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Абай тұйығы, № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 33/3, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40А, 42;
Абай көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 29А, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 32А, 33, 33А, 34, 35/1, 35/2, 36;
Ә.Төленов көшесі, № 1А, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6Г, 7, 8/1, 8/2, 9, 9А, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 46В, 46Г, 46Д, 48А, 49;
Барақ батыр көшесі, № 21, 24, 24А, 26, 25Б, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33В, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36Б, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 60, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 76Б, 84/1, 84/2.
№ 193 сайлау учаскеcі
Қарауылкелді ауылы, Құрманғазы көшесі, № 98, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарауылкелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: улица Бармак батыра, № 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3А, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 158А, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172А, 173, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190/1, 191/1, 191/2, 192, 194, 195 , 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 222, 222А, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228А, 230, 231;
улица Курмангазы, № 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40;
улица С.Жиенбаева, № 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56/1, 57, 58, 59/1, 59/2, 61, 62;
улица Д.Конаева, № 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4;
улица С.Ешбаева, № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 4/1, 4/2, 5, 6;
переулок Переезд, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
улица Переезд-1, № 2, 2А, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Переезд-2, № 1, 1Б, 1В, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
улица Переезд-3, № 1, 1А, 2, 4, 8, 10, 11.
Избирательный участок № 194
село Карауылкелды, улица С.Жиенбаева, № 9, здание коммунального государственного учреждения "Караулкелдинская средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: улица Курмангазы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок 1-Мая, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 35, 40, 43;
улица С.Жиенбаева, № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37;
улица Д.Конаева, № 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2;

Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Бармақ батыр көшесі, № 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3А, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 158А, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 172А, 173, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190/1, 191/1, 191/2, 192, 194, 195 , 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 222, 222А, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 228А, 230, 231;
Құрманғазы көшесі № 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40;
С.Жиенбаев көшесі, № 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49/1, 49/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 54, 55/1, 55/2, 56/1, 57, 58, 59/1, 59/2, 61, 62;
Д.Қонаев көшесі, № 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4;
С.Ешбаев, № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 4/1, 4/2, 5, 6;
Переезд тұйығы, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17;
Переезд-1 көшесі, № 2, 2А, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26;
Переезд-2 көшесі, № 1, 1Б, 1В, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Переезд-3 көшесі, № 1, 1А, 2, 4, 8, 10, 11.
№ 194 сайлау учаскеcі
Қарауылкелді ауылы, С.Жиенбаев көшесі, № 9, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 Қарауылкелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Құрманғазы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
1-Май тұйығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 35, 40, 43;
С.Жиенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 35Б, 36, 37;
Д.Қонаев көшесі, № 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2;

улица Дауит батыра, № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26, 27, 28;
улица Барак батыра, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
улица Жагалау, № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39/1, 39/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 77А, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100А, 101, 101А, 101/1, 101/2, 102, 102А, 103, 103/1, 103/2, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 123, 127, 132, 133, 135, 136, 138;
улица Табын Бокенбай батыра, № 1, 1А, 1Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26.
Избирательный участок № 195
село Карауылкелды, улица А.Толенова, № 15А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т.Жармагамбетова" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: улица Асау батыра, № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 12, 18, 18А, 18Б, 18В, 19, 19А, 20А, 21, 21А, 21Б, 35, 36А, 38;
улица Табын Бокенбай батыра, № 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 34А, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 42А;
улица А.Молдагулова, № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 1Л, 1М, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 2Е, 2К, 2Л, 2М, 2Н, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15А, 15Б, 15Г, 16, 17А, 18А, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица М.Маметова, № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Е, 1К, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2Е, 2Л, 2М, 2Н, 2П, 3, 4/1, 4/2, 4А, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16А, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 21, 22, 22Б, 23А, 23В, 23Д, 24, 25, 25А, 25Б, 25В, 26, 27, 27А, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 37А, 37Б, 41А, 41Б;
улица Ж.Айжарыкова, № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42Д, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 47/3, 47А, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;

Дәуіт батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26, 27, 28;
Барақ батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Жағалау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39/1, 39/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 77А, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100А, 101, 101А, 101/1, 101/2, 102, 102А, 103, 103/1, 103/2, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 123, 127, 132, 133, 135, 136, 138;
Табын Бөкенбай батыр көшесі, № 1, 1А, 1Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26.
№ 195 сайлау учаскеcі
Қарауылкелді ауылы, Ә.Төленов көшесі, № 15А, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Жармағамбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Асау батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 12, 18, 18А, 18Б, 18В, 19, 19А, 20А, 21, 21А, 21Б, 35, 36А, 38;
Табын Бөкенбай батыр көшесі, № 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 34А, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 42А;
Ә.Молдағұлова көшесі, № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 1Л, 1М, 2/1, 2/2, 2А, 2Б, 2В, 2Е, 2К, 2Л, 2М, 2Н, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15/1, 15А, 15Б, 15Г, 16, 17А, 18А, 20, 20А, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
М.Мәметова көшесі, № 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Е, 1К, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2Е, 2Л, 2М, 2Н, 2П, 3, 4/1, 4/2, 4А, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 16/3, 16А, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 20А, 20Б, 20В, 21, 22, 22Б, 23А, 23В, 23Д, 24, 25, 25А, 25Б, 25В, 26, 27, 27А, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 37, 37А, 37Б, 41А, 41Б;
Ж.Айжарықов көшесі, № 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 42Д, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 47/3, 47А, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;

улица Т.Жармагамбетова, № 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54/1, 54/2, 54/3, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица А.Толенова, № 14А, 14Б,14 В, 14Г, 14Е, 14К, 15Б, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 46А, 46Б, 46Е, 50;
улица К.Жазыкова, № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Ж.Ташенова, № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Шыгыс, № 4, 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 25А;
улица М.Ержаева, № 1, 2, 2А, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 20, 21.
Избирательный участок № 196
село Кокбулак, улица Сарытобе, № 27, здание коммунального государственного учреждения "Кокбулакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Кокбулак и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 197
село Косарал, улица Болашак, № 13, здание коммунального государственного учреждения "Косаральская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Косарал и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 199
село Жарлы, улица Ардагерлер, № 2, здание коммунального государственного учреждения "Байганинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: села Жарлы, Жынгылдытогай разьезд № 174 и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 200
село Кораши, улица Карабулак, № 12, здание коммунального государственного учреждения "Карабулакская средняя школа"государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Кораши, и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 202
село Ногайты, улица Орталык, № 9, здание Ногайтинского сельского клуба.
Границы избирательного участка: село Ногайты, разъезд № 202 и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 203
село Ебейты, улица Женис, № 9, здание Ебейтинского сельского клуба.
Границы избирательного участка: села Ебейты, Коптогай и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 204
село Копа, улица Актан, № 31, здание коммунального государственного учреждения "Актанжырауская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: села Копа, Айрык и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 205
село Алтай батыр, улица Орталык, № 1, здание Алтай батырского сельского дома культуры.
Границы избирательного участка: села Алтай батыр, Шукурши и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 206
село Баршакум, улица Жагалау, № 7, здание коммунального государственного учреждения "Баршакумская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Баршакум и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 207
село Жаркамыс, улица Орталык, № 116, здание Жаркамысского сельского дома культуры.
Границы избирательного участка: села Жаркамыс, Актам и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 208
село Каражар, улица Орталык, № 17, здание Каражарского сельского клуба.
Границы избирательного участка: село Каражар и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 210
село Кемерши, улица Почта, № 29, здание Кемершинского сельского клуба.
Границы избирательного участка: село Кемерши и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 211
село Жанатан, улица Ынтымак, № 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С.Ешбаева" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Жанатан и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 212
село Булактыкол, улица Соркол, № 3, здание Булактыколского сельского клуба.
Границы избирательного участка: село Булактыкол и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 213
село Оймауыт, улица Билим, № 13Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени С.Жиенбаева" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Оймауыт, застава Матай и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 214
село Миялы, улица Жем озени, № 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т.Айбергенова" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Миялы и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 215
село Дияр, улица Мектеп, № 8, здание коммунального государственного учреждения "Матайкумская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: село Дияр и все поселения, относящиеся к этому населенному пункту.
Избирательный участок № 574

Т.Жармағамбетов көшесі, № 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54/1, 54/2, 54/3, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Ә.Төленов көшесі, № 14А, 14Б,14 В, 14Г, 14Е, 14К, 15Б, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 46А, 46Б, 46Е, 50;
Қ.Жазықов көшесі, № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
Ж.Тәшенов көшесі, № 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15;
Шығыс көшесі, № 4, 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 25А;
М.Ержаев көшесі, № 1, 2, 2А, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 20, 21.
№ 196 сайлау учаскеcі
Көкбұлақ ауылы, Сарытөбе көшесі, № 27, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Көкбұлақ ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 197 сайлау учаскеcі
Қосарал ауылы, Болашақ көшесі, № 13, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосарал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Қосарал ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 199 сайлау учаскеcі
Жарлы ауылы, Ардагерлер көшесі, № 2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байғанин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Жарлы, Жыңғылдытоғай ауылдары, № 174 разьезд және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 200 сайлау учаскеcі
Қораши ауылы, Қарабұлақ көшесі, № 12, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Қораши ауылы, және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 202 сайлау учаскеcі
Ноғайты ауылы, Орталық көшесі, № 9, Ноғайты ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Ноғайты ауылы, № 202 разьезд және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 203 сайлау учаскеcі
Ебейті ауылы, Жеңіс көшесі, № 9, Ебейті ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Ебейті, Көптоғай ауылдары және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 204 сайлау учаскеcі
Қопа ауылы, Ақтан көшесі, № 31, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтан жырау негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Қопа, Айрық ауылдары және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 205 сайлау учаскеcі
Алтай батыр ауылы, Орталық көшесі, № 1, Алтай батыр ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Алтай батыр, Шұқырши ауылдары және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 206 сайлау учаскеcі
Баршақұм ауылы, Жағалау көшесі, № 7, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Баршақұм орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Баршақұм ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 207 сайлау учаскеcі
Жарқамыс ауылы, Орталық көшесі, № 116, Жарқамыс ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Жарқамыс, Ақтам ауылдары және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 208 сайлау учаскеcі
Қаражар ауылы, Орталық көшесі, № 17, Қаражар ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Қаражар ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 210 сайлау учаскеcі
Кемерши ауылы, Пошта көшесі, № 29, Кемерши ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Кемерши ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 211 сайлау учаскеcі
Жаңатаң ауылы, Ынтымақ көшесі, № 6, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Ешпаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Жаңатаң ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 212 сайлау учаскеcі
Бұлақтыкөл ауылы, Соркөл көшесі, № 3, Бұлақтыкөл ауылдық клубының ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Бұлақтыкөл ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 213 сайлау учаскеcі
Оймауыт ауылы, Білім көшесі, № 13Б, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Жиенбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Оймауыт ауылы, Матай заставасы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 214 сайлау учаскеcі
Миялы ауылы, Жем өзені көшесі, № 4, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Айбергенов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Миялы ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 215 сайлау учаскеcі
Дияр ауылы, Мектеп көшесі, № 8, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Матайқұм орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Дияр ауылы және осы елді мекенге қарасты барлық қоныстар.
№ 574 сайлау учаскесі

село Карауылкелды, улица Темиржол-1, № 2А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа-гимназия имени Қажығали Мұхамбетқалиұлы" государственного учреждения "Отдел образования Байганинского района Управления образования Актюбинской области".
Границы избирательного участка: улица Аэропорт, № 1, 1А, 1Д, 2, 2А, 2В, 3, 4, 4В, 5, 5А, 6, 7, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4А, 5/1, 5/2, 5/3, 5А, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А 18, 18Б, 18Г, 18К, 19, 20, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 27/1, 27/2, 28А, 28Б, 28Г, 28В, 28Д, 28/1, 28/2, 29, 29Б, 29В, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 44, 50, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 72/1, 72/2, 73/1, 73/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80/1, 80/2, 80/3, 80/4, 80/5, 80/6, 80/7, 80/8, 82/1, 82/2, 82/3, 82/4, 82/5, 82/6, 82/7, 82/8, 82/9, 82/10, 82/11, 82/12, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 83, 84, 85, 86;
улица К.Ержанова, № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/3, 14/2, 14/4, 16/1 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22А, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 30;
улица С.Баишева, № 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6А, 6Б, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 111;
улица Солтустик-1, № 2, 4, 6, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 15, 17Б, 20, 22, 31;
улица Солтустик-2, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Солтустик-3, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 38;
улица Солтустик-4, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17;
улица С.Есенбаева, № 2А, 4, 16, 18, 20, 22, 24, 39А, 40, 41, 45, 47, 51А, 52, 53, 59А, 63А, 65А, 66, 74, 76, 80, 88, 90, 94, 101А, 104, 106, 107, 110, 116, 118, 120, 124, 134, 135, 136,
улица К.Хайрулинна, № 2А, 4, 8, 10, 21, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 44, 48, 56, 57, 59, 59А, 66, 67, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76, 77, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 87, 88, 92, 94, 96, 102, 106, 116, 117, 119, 131;
улица Жана курылыс-3, № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 29, 35, 39, 41, 42, 44, 53А, 69/1, 69/2, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 85, 95, 97, 103, 109, 111, 115, 121;
улица Жана курылыс-4, № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 20, 22, 45;

Қарауылкелді ауылы, Теміржол-1 көшесі, № 2А, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Байғанин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қажығали Мұхамбетқалиұлы атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекаралары: Аэропорт көшесі, № 1, 1А, 1Д, 2, 2А, 2В, 3, 4, 4В, 5, 5А, 6, 7, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4А, 5/1, 5/2, 5/3, 5А, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 14А, 15, 16, 17, 17А 18, 18Б, 18Г, 18К, 19, 20, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 27/1, 27/2, 28А, 28Б, 28Г, 28В, 28Д, 28/1, 28/2, 29, 29Б, 29В, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 44, 50, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 72/1, 72/2, 73/1, 73/2, 74/1, 74/2, 75/1, 75/2, 76/1, 76/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80/1, 80/2, 80/3, 80/4, 80/5, 80/6, 80/7, 80/8, 82/1, 82/2, 82/3, 82/4, 82/5, 82/6, 82/7, 82/8, 82/9, 82/10, 82/11, 82/12, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 83, 84, 85, 86;
К.Ержанов көшесі, № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/3, 14/2, 14/4, 16/1 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22А, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 30;
С.Бәйішев көшесі, № 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 6А, 6Б, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 111;
Солтүстік-1 көшесі, № 2, 4, 6, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 15, 17Б, 20, 22, 31;
Солтүстік-2 көшесі, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Солтүстік-3 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 33, 34, 38;
Солтүстік-4 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17;
С.Есенбаева көшесі, № 2А, 4, 16, 18, 20, 22, 24, 39А, 40, 41, 45, 47, 51А, 52, 53, 59А, 63А, 65А, 66, 74, 76, 80, 88, 90, 94, 101А, 104, 106, 107, 110, 116, 118, 120, 124, 134, 135, 136,
Қ.Хайрулинна көшесі, № 2А, 4, 8, 10, 21, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 44, 48, 56, 57, 59, 59А, 66, 67, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76, 77, 78/1, 78/2, 80/1, 80/2, 82/1, 82/2, 87, 88, 92, 94, 96, 102, 106, 116, 117, 119, 131;
Жаңа құрылыс-3 көшесі, № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 29, 35, 39, 41, 42, 44, 53А, 69/1, 69/2, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 78/1, 78/2, 85, 95, 97, 103, 109, 111, 115, 121;
Жаңа құрылыс-4 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 20, 22, 45;

улица Жана курылыс-5, № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 19, 24, 26, 32;
улица Бирлик-1, № 1, 3, 5/1, 5/1, 7/1, 7/2, 9, 17, 19;
улица Бирлик-2, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Бирлик-3, № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Жилой массив Болашак, № 55, 59, 65, 71, 72, 74, 76А, 78, 78А, 79, 80А, 82А, 84, 84А, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 94А, 98А, 100, 104А, 105, 106, 107, 108А, 113, 120А, 121, 123, 125, 131, 132 135, 138, 143, 146А, 149, 150, 153, 155, 162А, 178А, 200А, 274, 289, 315, 316, 319, 320, 322, 326, 331, 333, 341, 413, 459;
улица Барак батыра, № 80, 80А, 80Е, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84Б, 87, 87Б, 87В, 87Г, 87Д, 87Ж, 87Е, 87М, 87П, 87С, 88, 89, 90, 90А, 90Б, 90Г, 91, 91А, 92, 93/1, 93/2, 93Б, 93Г, 94/1, 94/2, 94Б, 94В, 94Г, 95/1, 95/2, 95Б, 95В, 95Г, 96/1, 96/2, 96/3, 96Б, 96В, 96Г, 96Д, 96К, 96Л, 96М, 96Н, 97, 97А, 98.

Жаңа құрылыс-5 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 19, 24, 26, 32;
Бірлік-1 көшесі, № 1, 3, 5/1, 5/1, 7/1, 7/2, 9, 17, 19;
Бірлік-2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бірлік-3 көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Болашақ тұрғын үй алабы, № 55, 59, 65, 71, 72, 74, 76А, 78, 78А, 79, 80А, 82А, 84, 84А, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 94А, 98А, 100, 104А, 105, 106, 107, 108А, 113, 120А, 121, 123, 125, 131, 132 135, 138, 143, 146А, 149, 150, 153, 155, 162А, 178А, 200А, 274, 289, 315, 316, 319, 320, 322, 326, 331, 333, 341, 413, 459;
Барақ батыр көшесі, № 80, 80А, 80Е, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84Б, 87, 87Б, 87В, 87Г, 87Д, 87Ж, 87Е, 87М, 87П, 87С, 88, 89, 90, 90А, 90Б, 90Г, 91, 91А, 92, 93/1, 93/2, 93Б, 93Г, 94/1, 94/2, 94Б, 94В, 94Г, 95/1, 95/2, 95Б, 95В, 95Г, 96/1, 96/2, 96/3, 96Б, 96В, 96Г, 96Д, 96К, 96Л, 96М, 96Н, 97, 97А, 98.