О внесении изменений и дополнений в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 "О бюджете Иргизского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 16 апреля 2014 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2014 года № 3857. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 января 2015 года № 4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 09.01.2015 № 4).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 «О бюджете Иргизского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3731, опубликованное 21 января 2014 года в газете «Иргиз» № 3-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «3 856 961» заменить цифрами «3 954 872»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «3 626 961» заменить цифрами «3 724 872»;
в подпункте 2):
затраты цифры «3 884 649,2» заменить цифрами «3 982 560,2».
2) дополнить подпунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 -2016 годы» установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов».
3) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры «33 660» заменить цифрами «36 682»;
в части абзаца 4:
цифры «198 540» заменить цифрами «217 557»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 50 тысяч тенге;

Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 "2014-2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 131 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 3857 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 4 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 09.01.2015 № 4 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда «Ырғыз» газетінің № 3-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер «3 856 961» саны «3 954 872» санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша «3 626 961» саны «3 724 872» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «3 884 649,2» саны «3 982 560,2» санымен ауыстырылсын.
2) келесі мазмұндағы 4-1 тармақшамен толықтырылсын:
«4-1. Қазақстан Республикасының «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 12-1 бабына сәйкес, 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.».
3) 7-тармақта:
2-абзацтың бөлігінде:
«33 660» саны «36 682» санымен ауыстырылсын;
4-абзацтың бөлігінде:
«198 540» саны «217 557» санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 50 мың теңге;

«на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 75822 тысяч тенге.».
4) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж. СУЛЕЙМЕНОВ
К. КОСАЯКОВ

2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге - 75822 мың теңге.».
4) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
Аудандық мәслихат хатшысы:
Ж. СҮЛЕЙМЕНОВ
К. ҚОСАЯҚОВ

1 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 740
1
Сельское хозяйство
23 086
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 398
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 398
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 938
003
Капитальные расходы государственного органа
140
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
660
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 664
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 286
6
Земельные отношения
6 953
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 953
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 753
007
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
45 701
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
45 701
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45 701
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 413
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 413
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 413
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6 913
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 500
12
Транспорт и коммуникации
249 378
1
Автомобильный транспорт
249 378
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
400
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
248 978
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

1 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 740
1
Ауыл шаруашылығы
23 086
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 398
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 398
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 688
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 938
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
140
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
660
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1664
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 286
6
Жер қатынастары
6 953
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 953
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 753
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
45 701
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
45 701
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
45 701
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 413
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 413
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 413
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 913
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 500
12
Көлiк және коммуникация
249 378
1
Автомобиль көлiгi
249 378
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Аудандық маңызыҰ бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
400
013
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
248 978
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету