О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 170 "О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 марта 2014 года № 3820
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы» от 20 декабря 2013 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3749, опубликовано 30 января 2014 года в районной газете «Қарғалы» за № 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 728 258» заменить цифрами «2 775 514»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «2 248 258» заменить цифрами «2 295 514»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 728 258» заменить цифрами «2 785 274»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры-
«-33 859» заменить цифрами «-43 619»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры «33 859» заменить цифрами «43 619».
2) пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
2 800 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
6 256 тысяч тенге - на обеспечение функционирования автомобильных дорог.
пункт 9 дополнить абзацами следующего содержания:
26 700 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации строительства государственного коммунального жилья в селе Бадамша Каргалинского района;
1 500 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
10 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации реконструкции и расширения систем водоотведения в селе Бадамша Каргалинского района.

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 190 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 3820 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9104106 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3749 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 5 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1 тармақшасындағы:
кірістер-
«2 728 258» саны «2 775 514» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
«2 428 258» саны «2 295 514» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар «2 728 258» саны «2 785 274» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы бойынша-
«-33 859» саны «-43 619» санымен ауыстырылсын;
тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша-
«33 859» саны «43 619» санымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақ келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға - 2 800 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 6 256 мың теңге.
9 тармақ келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
Қарғалы ауданы Бадамша ауылында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге - 26 700 мың теңге;
инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге - 1 500 мың теңге;
Қарғалы ауданы Бадамша ауылында су тарту жүйелерін қайта жаңарту мен кеңейтуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге - 10 000 мың теңге.