О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 "О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы"
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 апреля 2014 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2014 года № 3853. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 185
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23.12.2014 № 185.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 «О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3739, опубликованное 17 января 2014 года в газете «Кобда» за № 3), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 993 234» заменить цифрами «3 098 623»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 653 234» заменить цифрами «2 758 623»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 022 643,1» заменить цифрами «3 128 032,1»;
2) дополнить подпунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов».
3) в пункте 6:
в части абзаца три:
цифры «85 783» заменить цифрами «89 263»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«124 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи»;
«670 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет»;
«101 115 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года».

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 "2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 151 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 3853 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 185 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 «2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Қобда» газетінің № 3 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 993 234» деген цифрлар «3 098 623» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 653 234» деген цифрлар «2 758 623» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 022 643,1» деген цифрлар «3 128 032,1» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) келесі мазмұндағы 4-1 тармақшамен толықтырылсын:
«4-1. Қазақстан Республикасының «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 12-1 бабына сәйкес, 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгені еске және басшылыққа алынсын».
3) 6 тармақта:
үшінші абзац бөлігінде:
«85 783» деген цифрлар «89 263» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 124 мың теңге»;
«18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 670 мың теңге»;
«2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 101 115 мың теңге».

87 234,0
002
Программа занятости
31 398,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 127,0
005
Государственная адресная социальная помощь
248,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 507,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 154,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 800,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 092,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 092,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12 769,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
323,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
229 660,0
1
Жилищное хозяйство
192 262,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 450,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 450,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
186 812,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
34 384,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
152 428,0
2
Коммунальное хозяйство
20 955,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 200,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 700,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
10 500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 755,0
005
Развитие коммунального хозяйства
7 755,0
3
Благоустройство населенных пунктов
16 443,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 443,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
10 530,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
913,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

87 234,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31 398,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 127,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
248,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 507,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 154,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 800,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 092,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 092,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 769,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
323,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
229 660,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
192 262,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 450,0
024
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 450,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
186 812,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
34 384,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
152 428,0
2
Коммуналдық шаруашылық
20 955,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 200,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
2 700,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
10 500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 755,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
7 755,0
3
Елді-мекендерді абаттандыру
16 443,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 443,0
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
10 530,0
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
913,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі