О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 "О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 июня 2014 года № 3942. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 185
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23.12.2014 № 185.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 «О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3739, опубликованное 17 января 2014 года в газете «Кобда» за № 3), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 098 623» заменить цифрами «3 164 292»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 758 623» заменить цифрами «2 824 292»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 128 032,1» заменить цифрами «3 193 701,1»;
2) в пункте 8:
в части абзаца два:
цифры «22 803» заменить цифрами «32 190»;
в части абзаца три:
цифры «10 500» заменить цифрами «26 940»;
3) в пункте 9:
в части абзаца два:
цифры «96 362» заменить цифрами «118 188»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«17 516 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования»;
«500 тысяч тенге – на развитие благоустройства населенных пунктов»;
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного
маслихата
Секретарь районного маслихата
А. КУРГАНБАЕВ
Л. ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение
к решению районного маслихата

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 "2014-2016 Жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 161 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 3942 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 185 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 185 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 «2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Қобда» газетінің № 3 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 098 623» деген цифрлар «3 164 292» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 758 623» деген цифрлар «2 824 292» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 128 032,1» деген цифрлар «3 193 701,1» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
екінші абзац бөлігінде:
«22 803» деген цифрлар «32 190» деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзац бөлігінде:
«10 500» деген цифрлар «26 940» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
екінші абзац бөлігінде:
«96 362» деген цифрлар «118 188» деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 17 516 мың теңге»;
«елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 500 мың теңге»;
4) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Ә. ҚОРҒАНБАЕВ
Л. ИСМАҒАМБЕТОВА