О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 "О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 7 августа 2014 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 3998. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 185
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23.12.2014 № 185.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 «О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3739, опубликованное 17 января 2014 года в газете «Кобда» за № 3), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 164 292» заменить цифрами «3 174 319»;
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «298 900» заменить цифрами «300 604»;
не налоговым поступлениям
цифры «8 500» заменить цифрами «6 796»;
поступлениям трансфертов
цифры «2 824 292» заменить цифрами «2 834 319»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 193 701,1» заменить цифрами «3 203 728,1»;
2) в пункте 6:
в части абзаца четыре:
цифры «24 819» заменить цифрами «22 629»;
3) в пункте 7:
в части абзаца два:
цифры «31 714» заменить цифрами «25 041»;
4) в пункте 8:
в части абзаца три:
цифры «26 940» заменить цифрами «26 161»;
5) пункт 9:
дополнить абзацами следующего содержания:
«на строительство и реконструкцию объектов образования - 2 969 тысяч тенге»;
«на разработку генеральных планов - 16 700 тысяч тенге»;
6) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного
маслихата
Секретарь районного маслихата
Д. Арыстанова
Л. ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение
к решению районного маслихата

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 "2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 168 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 3998 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 185 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 «2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Қобда» газетінің № 3 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 164 292» деген цифрлар «3 174 319» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
«298 900» деген цифрлар «300 604» деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
«8 500» деген цифрлар «6 796» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«2 824 292» деген цифрлар «2 834 319» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 193 701,1» деген цифрлар «3 203 728,1» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақта:
төртінші абзац бөлігінде:
«24 819» деген цифрлар «22 629» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
екінші абзац бөлігінде:
«31 714» деген цифрлар «25 041» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 8 тармақта:
үшінші абзац бөлігінде:
«26 940» деген цифрлар «26 161» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 9 тармақ
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 2 969 мың теңге»;
«бас жоспарларды әзірлеуге – 16 700 мың теңге»;
6) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрайымы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Д. АРЫСТАНОВА
Л. ИСМАҒАМБЕТОВА