О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 "О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы"
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 17 октября 2014 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 октября 2014 года № 4050. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 185
Сноска. Утратило силу решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23.12.2014 № 185.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 125 «О бюджете Хобдинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3739, опубликованное 17 января 2014 года в газете «Кобда» за № 3), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 174 319» заменить цифрами «3 166 318,4»;
в том числе по:
не налоговым поступлениям
цифры «6 796» заменить цифрами «6 805,3»;
поступлениям трансфертов
цифры «2 834 319» заменить цифрами «2 826 309,1»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 203 728,1» заменить цифрами «3 197 453»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «46 181» заменить цифрами «42 186,3»;
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «52 782» заменить цифрами «48 787,3»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 75 590,1» заменить цифрами «- 73 320,9»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «75 590,1» заменить цифрами «73 320,9»;
2) в пункте 8:
в части абзаца два:
цифры «32 190» заменить цифрами «30 502»;
3) в пункте 9:
в части абзаца два:
цифры «118 188» заменить цифрами «118 169,1»;
в части абзаца пять:
цифры «5 450» заменить цифрами «2 000»;
в части абзаца шесть:
цифры «17 516» заменить цифрами «14 723»;
в части абзаца семь:
цифры «500» заменить цифрами «440»;
4) пункт 10 исключить
5) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного
маслихата
Секретарь районного маслихата
Д.ИРЗАКУЛОВА
Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение
к решению районного маслихата

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 "2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қазандағы № 170 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда № 4050 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 185 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 125 «2014-2016 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3739 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Қобда» газетінің № 3 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 174 319» деген цифрлар «3 166 318,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша
«6 796» деген цифрлар «6 805,3» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«2 834 319» деген цифрлар «2 826 309,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 203 728,1» деген цифрлар «3 197 453» деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«46 181» деген цифрлар «42 186,3» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«52 782» деген цифрлар «48 787,3» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«- 75 590,1» деген цифрлар «- 73 320,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«75 590,1» деген цифрлар «73 320,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
екінші абзацтында:
«32 190» деген цифрлар «30 502» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
екінші абзацтында:
«118 188» деген цифрлар «118 169,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтында:
«5 450» деген цифрлар «2 000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтында:
«17 516» деген цифрлар «14 723» деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтында:
«500» деген цифрлар «440» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 10 тармақ алынып тасталсын.
5) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрайымы
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Д.ИРЗАКУЛОВА
Л.ИСМАҒАМБЕТОВА

13 624,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 700,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 292,0
012
Капитальные расходы государственных органов
690,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 470,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 019,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 969,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7 969,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
90 525,0
2
Социальная помощь
76 210,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 949,7
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 949,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70 260,9
002
Программа занятости
25 638,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 657,0
005
Государственная адресная социальная помощь
124,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 910,8
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 405,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 525,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 314,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 314,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 033,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
241,0
021
Капитальные расходы государственных органов
1 040,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
271 474,4
1
Жилищное хозяйство
192 348,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2 000,0
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

13 624,8
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 700,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
1 292,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 470,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64 019,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 969,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 969,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
90 525,0
2
Әлеуметтiк көмек
76 210,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 949,7
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6 227,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70 260,9
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
25 638,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 657,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
124,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 910,8
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 405,6
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 525,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 314,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 314,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 033,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
241,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 040,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
271 474,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
192 348,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2 000,0
024
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу