О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 14 апреля 2014 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2014 года № 3849. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9, подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "О бюджете Мугалжарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3734, опубликованное 20 января 2014 года в газете "Мугалжар" № 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "12 067 934" заменить цифрами "12 410 588";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 161 717" заменить цифрами "3 504 371";
в подпункте 2)
затраты
цифры "12 056 141,4" заменить цифрами "12 241 808,4";
подпункт 4) изложить в следующей новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры "92 291,5" заменить цифрами "249 278,5";
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры "92 291,5" заменить цифрами "249 278,5"."
2) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 -2016 годы" установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.".
3) в пункте 8
цифры "546 840" заменить цифрами "732 507"
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи";
"на выплату государственных пособий на детей до 18 лет";
"на оказание социальной защиты и помощи населению";

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 152 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 3849 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабына, 106 баптың 2 тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2014-2016 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізілімінде № 3734 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтардағы "Мұғалжар" газетінде № 3 санында жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
"12 067 934" деген сандары "12 410 588" сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 161 717" деген сандары "3 504 371" сандарына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
"12 056 141,4" деген сандары "12 241 808,4" сандарына өзгертілсін;
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
"92 291,5" деген сандары "249 278,5" деген сандарына өзгертілсін;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу
"92 291,5" деген сандары "249 278,5" деген сандарына өзгертілсін."
2) мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-1 бабына сәйкес 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгендігі мәліметке және басшылыққа алынсын.".
3) 8 тармақта
"546 840" деген сандары "732 507" сандарына өзгертілсін және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге";
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге";
"тұрғындарды әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге";

"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года".
2. Приложения № 1 и № 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям № 1 и № 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
А.Достанова
С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

"2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге".
Көрсетілген шешімдегі № 1 және № 5 қосымшалары осы шешімдегі № 1және № 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
хатшысы
Ә.Достанова
С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының

28 692,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
27 567,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
021
Капитальные расходы государственного органа
625,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 847,0
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 847,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 676 082,0
1
Жилищное хозяйство
300 922,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 366,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 366,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39 805,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2 000,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20 155,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 650,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 033,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
533,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1 500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
250 718,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
38 221,3
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
212 496,7
2
Коммунальное хозяйство
1 297 700,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 257 668,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
53 279,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9 000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10 600,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
6 500,0
028
Развитие коммунального хозяйства

28 692,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 567,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
625,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 847,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 847,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
1 676 082,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
300 922,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8 366,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 366,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 805,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
16 000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2 000,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20 155,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 650,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 033,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
533,0
041
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
250 718,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
38 221,3
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
212 496,7
2
Коммуналдық шаруашылық
1 297 700,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 257 668,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
53 279,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9 000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10 600,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
6 500,0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

26 700,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16 706,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 693,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 067,0
006
Капитальные расходы государственного органа
220,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 726,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
139 403,0
1
Сельское хозяйство
57 416,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 177,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 177,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 000,0
010
Развитие обьектов сельского хозяйства
8 000,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
44 239,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 051,0
003
Капитальные расходы государственного органа
75,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 513,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 100,0
6
Земельные отношения
8 498,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 498,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 398,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
73 489,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
73 489,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
73 489,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 286,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 286,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 286,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

26 700,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16 706,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 693,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7 067,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 726,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
139 403,0
1
Ауыл шаруашылығы
57 416,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 177,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 177,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 000,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 000,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
44 239,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 051,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
75,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 513,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 100,0
6
Жер қатынастары
8 498,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 498,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 398,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
73 489,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
73 489,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
73 489,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 286,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 286,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 286,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер