О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 19 февраля 2014 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 марта 2014 года № 3790. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 68)
Сноска. Утратило силу - (письмо маслихата Темирского района Актюбинской области от 11.06.2015 № 68).
В соответствии со статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 166 "О бюджете Темирского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3735, опубликованное 17 января 2014 года в районной газете "Темір" № 3-4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 075 524" заменить цифрами "4 096 555",
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "1 329 952" заменить цифрами "1 350 983";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 075 524" заменить цифрами "4 110 353,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 109 474" заменить цифрами "- 123 272,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "109 474" заменить цифрами "123 272,3";
2) пункт 9:
дополнить абзацами следующего содержания:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда (на разработку проектно-сметной документации) - 4 300 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры (на разработку проектно-сметной документации) - 3 500 тысяч тенге;
на строительство административного здания (на разработку проектно-сметной документации) - 4 080 тысяч тенге;
3) пункт 10:
дополнить абзацами следующего содержания:
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов (на разработку проектно-сметной документации) - 420 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов - 3 150 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог - 2 222 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 ақпандағы № 168 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 наурызда № 3790 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 68 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 11.06.2015 № 68 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 166 "Темір ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3735 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда аудандық "Темір" газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "4 075 524" сандары "4 096 555" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "1 329 952" сандары "1 350 983" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "4 075 524" сандары "4 110 353,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "- 109 474" сандары "- 123 272,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "109 474" сандары "123 272,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға (жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеуге) - 4 300 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға (жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеуге) - 3 500 мың теңге;
әкімшілік ғимаратын салуға (жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеуге) - 4 080 мың теңге;
3) 10 тармақ:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
елді мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге (жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеуге) - 420 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға - 3 150 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 2 222 мың теңге;

на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 - 3 359 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
А.ПАНГЕРЕЕВА Н.УТЕПОВ
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 19 февраля 2014 года № 168
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 декабря 2013 года № 166
Бюджет Темирского района на 2014 год
Категория
Уточненный бюджет на 2014 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге - 3 359 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1, 2, 3 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
А.ПАНГЕРЕЕВА Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 19 ақпандағы
№ 168 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1-қосымша
Темір ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
2014 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер