О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 "О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 21 мая 2014 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июня 2014 года № 3936. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 3 февраля 2015 года № 19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 03.02.2015 № 19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Уилский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 «О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3741, опубликованное в газете «Ойыл» 23, 30 января и 4 февраля 2014 года № 3, 4 и 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 746 711» заменить цифрами «2 765 365»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 521 711» заменить цифрами «2 540 365»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 752 114,6» заменить цифрами «2 770 768,6»;
2) пункт 7:
дополнить абзацами 10, 11, 12 и 13 следующего содержания:
4 453 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 "2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 мамырдағы № 174 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 маусымда № 3936 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 19 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 19 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты Ш Е Ш І М Қ А Б Ы Л Д А Д Ы:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 «2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3741 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы және 4 ақпандағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 және 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 746 711» деген сандар «2 765 365» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 521 711» деген сандар «2 540 365» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 752 114,6» деген сандар «2 770 768,6» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 7 тармақ:
мынадай мазмұндағы 10, 11, 12 және 13 абзацтармен толықтырылсын:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 4453 мың теңге;

8 035 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
3 800 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования;
2 366 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций культуры.
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Секретарь районного маслихата:
Т. Бердембаев
Б. Бисекенов

сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға - 8 035 мың теңге;
білім берудің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына - 3 800 мың теңге;
мәдениеттің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына - 2 366 мың теңге.
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Аудандық мәслихат хатшысы:
Т. Бердембаев
Б. Бисекенов