О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 "О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 7 августа 2014 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 августа 2014 года № 4007. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 3 февраля 2015 года № 19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 03.02.2015 № 19).
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Уилский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 «О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3741, опубликованное в газете «Ойыл» 23, 30 января и 4 февраля 2014 года № 3, 4 и 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 765 365» заменить цифрами «2 863 130»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 540 365» заменить цифрами «2 638 130»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 770 768,6» заменить цифрами «2 868 533,6»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры «7 988» заменить цифрами «13 528»;
3) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
50 425 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда»;
4) в пункте 7:
в части абзаца 9:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 "2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 188 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 4007 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 19 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 19 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 «2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3741 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы және 4 ақпандағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 және 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 765 365» деген сандар «2 863 130» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 540 365» деген сандар «2 638 130» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 770 768,6» деген сандар «2 868 533,6» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
«7 988» деген сандар «13 528» деген сандармен ауыстырылсын;
3) мынадай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
«6-1. 2014 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 50 425 мың теңге»;
4) 7 тармақта:
9 абзацтың бөлігінде:

цифры «41 543» заменить цифрами «81 293»;
и дополнить абзацем 14 следующего содержания:
2 050 тысяч тенге – на разработку схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов;
5) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Секретарь районного маслихата:
Ж. Жакып
Б. Бисекенов

«41 543» деген сандар «81 293» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 14 абзацпен толықтырылсын:
аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге – 2 050 мың теңге;
5) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
Аудандық мәслихаттың хатшысы:
Ж. Жақып
Б. Бисекенов