О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 "О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 17 октября 2014 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 октября 2014 года № 4049. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 3 февраля 2015 года № 19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Уилского районного маслихата Актюбинской области от 03.02.2015 № 19).
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 137 «О бюджете Уилского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3741, опубликованное в газете «Ойыл» 23, 30 января и 4 февраля 2014 года № 3, 4 и 5) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 863 130» заменить цифрами «2 854 236,5»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 638 130» заменить цифрами «2 629 230,2»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 868 533,6» заменить цифрами «2 859 640,1»;
в подпункте 3):
цифры «22 349» заменить цифрами «22 719,7»;
в том числе:
цифры «27 780» заменить цифрами «28 150,7»;
в подпункте 5):
цифры «-27 752,6» заменить цифрами «-28 123,3»;
в подпункте 6):
цифры «27 752,6» заменить цифрами «28 123,3»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры «27 780» заменить цифрами «28 150,7»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 3:
цифры «293 000» заменить цифрами «291 621»;
в части абзаца 4:
цифры «103 700» заменить цифрами «101 240»;
в части абзаца 5:
цифры «3 200» заменить цифрами «1 336»;
в части абзаца 6:
цифры «2 000» заменить цифрами «12 968»;
в части абзаца 9:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 "2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қазандағы № 196 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда № 4049 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 19 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 19 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 137 "2014-2016 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3741 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы және 4 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 3, 4 және 5 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 863 130" деген сандар "2 854 236,5" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 638 130" деген сандар "2 629 230,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 868 533,6" деген сандар "2 859 640,1" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"22 349" деген сандар "22 719,7" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
"27 780" деген сандар "28 150,7" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-27 752,6" деген сандар "-28 123,3" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"27 752,6" деген сандар "28 123,3" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"27 780" деген сандар "28 150,7" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
"293 000" деген сандар "291 621" деген сандармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
"103 700" деген сандар "101 240" деген сандармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"3 200" деген сандар "1 336" деген сандармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"2 000" деген сандар "12 968" деген сандармен ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде: