О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 121 "О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 16 апреля 2014 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2014 года № 3854. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 188.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Шалкарского района от 25 декабря 2013 года № 121 «О бюджете Шалкарского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3742, опубликованное 30 января 2014 года в газете «Шалқар» за № 4-5(8320) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы 6021837,2 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 1664176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 48318,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 72506,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4236837,2 тысяч тенге;
2) затраты 6046829,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 17099,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 19446,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2347,0 тысяч тенге;
4) дефицит -42091,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) 42091,6 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 -2016 годы» с 1 апреля 2014 года установлена ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений и предприятий, не являющихся государственными служащими, в размере 10 процентов.»;
в пункте 7:
во втором абзаце:
цифры «58929,0» заменить цифрами «61106,0»;
в пятом абзаце:
цифры «176365,0» заменить цифрами «193172,0»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть в бюджете района поступление на 2014 год текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета в следующих объемах:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 "Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 148 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 3854 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 188 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 121 «Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3742 санымен тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы «Шалқар» газетінің № 4-5(8320) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шалқар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6021837,2 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 1664176,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 48318,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 72506,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері 4236837,2 мың теңге;
2) шығындар 6046829,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 17099,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 19446,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу 2347,0 мың теңге;
4) тапшылық -42091,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану) 42091,6 мың теңге.»;
төмендегі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
«4-1. Қазақстан Республикасының «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 12-1 бабына сәйкес 2014 жылдың 1 сәуірінен бастап мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз көлемінде ай сайыңғы үстемақы белгіленгендігі ескерілсін және басшылыққа алынсын.»;
7 тармақта:
екінші абзацтағы:
«58929,0» сандары «61106,0» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
«176365,0» сандары «193172,0» сандарымен ауыстырылсын;
төмендегі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«7-1. Ауданның 2014 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен мынадай көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

на выплату государственной адресной социальной помощи - 739,0 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений и предприятий, не являющихся государственными служащими - 144897,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.

мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 739,0 мың теңге;
мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайыңғы үстемақы төлеуге - 144897,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.