О внесении изменений в постановление акимата области от 22 ноября 2012 года N 366 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"
Постановление акимата Алматинской области от 13 февраля 2014 года N 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 марта 2014 года N 2611. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 21 ноября 2014 года № 410
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 21.11.2014 № 410 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" от 22 ноября 2012 года N 366 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в департаменте юстиции Алматинской области от 10 декабря 2012 года N 2211 и опубликованное в газетах "Жетісу" и "Огни Алатау" 22 декабря 2012 года N 143) следующие изменения:
в преамбуле слова "со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" заменить словами "с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" от 15 апреля 2013 года";
в регламенте государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства", утвержденным указанным постановлением:
в пункте 2 слова "в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" заменить словами "в соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" от 15 апреля 2013 года".

"Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының жануарлар дүниесiн пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттiлiктерi үшiн сервитуттарды белгiлеу жөнiнде шешiмдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2012 жылғы 22 қарашадағы N 366 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 ақпандағы N 19 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 13 наурызда N 2611 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қарашадағы N 410 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 21.11.2014 № 410 қаулысымен (алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 22 қарашадағы."Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының жануарлар дүниесiн пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттiлiктерi үшiн сервитуттарды белгiлеу жөнiнде шешiмдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" N 366 қаулысына (Алматы облысы әділет департаментінде 2012 жылдың 10 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2211 тіркелген, 2012 жылдың 22 желтоқсанында N 143 "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі "Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына" деген сөздері "Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 1-тармағына" деген сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының жануарлар дүниесiн пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерiн бекiтiп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттiлiктерi үшiн сервитуттарды белгiлеу жөнiнде шешiмдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет регламентінде:
2-тармағындағы "2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 –бабының 4–тармағына сәйкес" деген сөздері "2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 1-тармағына сәйкес" деген сөздерімен ауыстырылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А. Мусаханов

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi                                А. Мұсаханов