Об утверждении нормативов субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Алматинской области от 26 марта 2014 года N 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2014 года N 2639. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 30 сентября 2024 года № 301
Сноска.  Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 30.09.2024 № 301 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года N 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) нормативы субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйств согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложениям 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Кошкимбаев А.Ж.) осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Мусаханов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А. Мамытбеков
Приложение 1 к постановлению
акимата области "Об утверждении
нормативов субсидий на возмещение
до 100 % затрат по искусственному
осеменению маточного поголовья
крупного рогатого скота в личных
подсобных хозяйствах, критериев и
требований к поставщикам услуг по
искусственному осеменению, а также
объемов субсидий по направлениям
субсидирования развития племенного
животноводства и повышения
продуктивности и качества
продукции животноводства"
от 26 марта 2014 года N 83
Норматив субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
Возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов

Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы N 83 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 27 наурызда N 2639 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 30.09.2024 № 301 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" N 103 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері осы қаулының 1 қосымшасына;
2) жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар осы қаулының 2 қосымшасына;
3) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін осы қаулының 3, 4 қосымшаларына сәйкес.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А. Көшкімбаев) субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Досымбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Мұсаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі А. Мамытбеков
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" N 83 қаулысына 1 қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидия нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру шығындарын 100 % - ға дейін өтеу
бас

1 803
Приложение 2 к постановлению акимата области "Об утверждении нормативов субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" от 26 марта 2014 года N 83
Критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
1. Наличие оригинала и копии договора по оказанию услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах;

1803
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге
қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" N 83 қаулысына 2 қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруқызметін жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар
1. Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шарттың түпнұсқасы мен көшірмесі;

2. наличие справки-расчета затрат по оказанию услуг по искусственному осеменению одной головы маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах;
3. наличие оригинала и копии акта осеменения и акта обследования осемененного маточного поголовья крупного рогатого скота;
4. наличие оригинала и копии договора на приобретение семени у отечественного племенного центра (за исключением племенных центров).
Приложение 3 к утвержденному постановлению акимата области от 26 марта 2014 года № 83 "Об утверждении нормативы субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства

2. жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың бір аналық мал басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегішығындарды есептеу-анықтамасы;
3. ұрықтандырылған ірі қара малдың аналық басына ұрықтандыру актісінің және тексеру жүргізу актісінің түпнұсқалары мен көшірмелері;
4. отандық асылдандыру орталығынан (асылдандыру орталықтарын есепке алмағанда) ұрықты сатып алуға шарттың түпнұсқасы мен көшірмесі.
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтерін, қолдан ұрықтандыру қызметін жеткізушілерге
қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" N 83 қаулысына 3 қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

Сноска. Приложение 3 в редакции постановление акимата Алматинской области от 12.12.2014 № 452 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наимено-вание отрасли
Направление субсидирования
Единица измере-ния
Норматив субсидирова-ния, тенге
Субсиди-руемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
мясное скотоводст-во
Ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота
голов
20 000

Ескерту. 3 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы әкімдігінің 12.12.2014 № 452 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сала атауы
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
субсидиялау нормативі, теңге
Субсидиялана-тын көлем
субсидия көлемі, мың теңге
Етті мал шаруашылығы
ірі қара малдан аналық мал басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмысты жүргізу
бас
20000