Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Алматинской области от 17 июля 2014 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года № 2827. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 14 сентября 2015 года № 411
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 14.09.2015 № 411 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 562 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Муканова Серика Мейрхановича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мусаханов
Утвержден постановлением
акимата Алматинской области
от "17" июля 2014 года № 259
Регламент государственной услуги "Выдача документов о
прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке
кадров отрасли здравоохранения"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (далее – государственная услуга) оказывается научными организациями и организациями образования в области здравоохранения (далее – услугодатель).
Государственная услуга предоставляется на основании стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 562 (далее – Стандарт), а также на основании приказа исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 691 "Об утверждении Правил повышения квалификации и переподготовки медицинских и фармацевтических кадров" (далее – Правила).
2. Форма оказываемой государственной услуги – бумажная.

"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 259 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 тамызда № 2827 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 411 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 14.09.2015 № 411 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 16 - бабына, "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 мамырдағы № 562 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Серік Мейірханұлы Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұсаханов
Алматы облысы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы "17" шілдедегі
№259 қаулысымен бекітілген
" Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдар мен білім беру ұйымдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 28 мамырдағы № 562 қаулысымен бекітілген "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін стандарт негізінде (бұдан әрі – Стандарт), сондай-ақ Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушысының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 691 бұйрығымен бекітілген "Медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау ережесі" негізінде (бұдан әрі – Ереже) ұсынылады.
2..Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.

3. Результат оказываемой государственной услуги – документы (по форме согласно приложению 1 Правил) о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности) с пакетом документов, согласно пункту 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказание государственной услуги, длительность его выполнения:
1) прием документов, проверка полноты и достоверности предоставленных документов, запись в журнале регистрации и направление документов ответственному исполнителю услугодателя.
Результат процедуры – направление документов ответственному исполнителю услугодателя. Длительность – не более 25 (двадцать пять) минут;
2) рассмотрение документов на соответствие предъявляемым требованиям, оформление документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения, их подписание руководителем услугодателя.
Результат процедуры – документы о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения. Длительность – не более 14 (четырнадцати) рабочих дней;
3) выдача документа о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения с указанием даты. Длительность – не более 25 (двадцать пять) минут.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
6. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
1) работник канцелярии услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя;
3) руководитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении настоящего регламента "Справочнике бизнес – процессов оказания государственной услуги".
Приложение к регламенту
государственной услуги
"Выдача документов о
прохождении подготовки,
повышения квалификации и
переподготовке кадров
отрасли здравоохранения"
Справочник бизнес – процессов оказания государственной услуги

3. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижелерi - денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттар (Ереженің 1 қосымшасына сәйкес нысанда).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің іс-қимыл
тәртiбiн сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасымен бірге жүгінуі, мемлекеттік қызмет көрсету бойынша ресімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) құжаттарды қабылдау, ұсынылған құжаттардың толықтығын және дұрыстығын тексеру, тіркеу журналына жазба және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдау.
Процедура нәтижесі – құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдау. Ұзақтығы – 25 (жиырма бес) минуттан аспайды;
2) құжаттардың қойылған талаптарға сәйкестігіне қарау, денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды ресімдеу, оған көрсетілетін қызметті берушінің басшысының қол қоюы.
Процедура нәтижесі – денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттар. Ұзақтығы – 14 (он төрт) жұмыс күннен аспайды;
3) денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың бiлiктiлiгін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды күнін көрсете отырып беру. Ұзақтығы – 25 (жиырма бес) минуттан аспайды.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара
іс-қимыл тәртiбiнiң сипаттау
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
7. Әрбір рәсімнің (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы өзара іс-қимылдың реттілігін сипаттау осы регламенттiң қосымшасы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында" келтiрiлген.
" Денсаулық сақтау саласының
кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру
және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентiне
қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес – процестерінің
анықтамалығы