Об установлении размера возмещения за счет бюджетных средств расходов на коммунальные услуги и топливо медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа
Решение Алматинского областного маслихата от 02 декабря 2014 года № 39-223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 декабря 2014 года № 2954. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 8 августа 2022 года № 24-118
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 08.08.2022 № 24-118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 182 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет бюджетных средств возмещение расходов в Алматинской области на коммунальные услуги и топливо медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения, работающим в сельской местности и поселках городского типа в размере 5 месячных расчетных показателей.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата К.Кожабеков
Секретарь областного
маслихата Е.Келемсеит

Мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды бюджет қаражаты есебінен өтеу мөлшерін белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 39-223 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 08 желтоқсанда № 2954 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 тамыздағы № 24-118 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 08.08.2022 № 24-118 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 182-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысында мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының ауылдық жерде және қала үлгісіндегі кенттерде жұмыс істейтін медицина және фармацевтика қызметкерлеріне коммуналдық қызметтерге және отынға арналған шығыстарды өтеу бюджет қаражаты есебінен 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Қожабеков
Е.Келемсеиіт