О внесении изменений в решение от 23 декабря 2013 года N 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 07 февраля 2014 года N 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 февраля 2014 года N 2578
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского Маслихата от 23 декабря 2013 года N 193 "О бюджете города Талдыкорган на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2540, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 10 января 2014 года N 1-2) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "24045042" заменить на цифру "25647766", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "22219305" заменить на цифру "23822029".
2) "Затраты" цифру "24336439" заменить на цифру "25902313".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "55000" заменить на цифру "71000".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-353255" заменить на цифру "-332405".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "353255" заменить на цифру "332405".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
XXXII сессии                               Б. Аркабаев
Секретарь городского
Маслихата                                  М. Бопазов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель городского
отдела экономики и бюджетного
планирования                               Маженов Кайрат Рысханович
07 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений в решение
от 23 декабря 2013 года N 193
"О бюджете города Талдыкорган
на 2014-2016 годы" от 7 февраля
2014 года N 199
Приложение 1
утвержденное решением городского
маслихата "О бюджете города
Талдыкорган на 2014-2016 годы"
от 23 декабря 2013 года N 193
Бюджет города Талдыкорган на 2014 год
Категория
2014 год
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 193 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпанағы N 199 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 ақпанда N 2578 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 193 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2540 нөмірімен енгізілген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 1-2 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 04.04.2014 N 219 (2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "24045042" саны "25647766" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімі" "22219305" саны "23822029" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "24336439" саны "25902313" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" "55000" саны "71000" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-353255" саны "-332405" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "353255" саны "332405" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс XXXII
сессияның төрағасы                         Б. Арқабаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
07 ақпан 2014 жыл
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
"7" ақпандағы "2013 жылғы 23 желтоқсандағы
"Талдықорған қаласының 2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы" N 193 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 199 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
"23" желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы" N 193
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талдықорған қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
2014 жыл
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер