Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 20 марта 2014 года N 03-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2014 года N 2640. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 09 октября 2014 года № 10-13
Сноска. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 09.10.2014 № 10-13.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в городе Капшагай избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Қалқабай Ахтанберді Нарматұлы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Н. Таубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Капшагайской
городской избирательной
комиссии
Айтова Мейрамгуль Казбековна
20 марта 2014 года
Приложение к решению акима
города Капшагай N 03-3 от
20 марта 2014 года "Об
образовании избирательных
участков для проведения
голосования и подсчета
голосов в городе Капшагай"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и
подсчета голосов в городе Капшагай
Избирательный участок N 824
Центр: город Капшагай, 1-микрорайон, N 44, гимназия N 2 имени Шокана Уалиханова.
В границах: город Капшагай, 1-микрорайон: дома N 1, 2, 4, 5, 6, 20, с N 27 по 32, с N 37 по 38 в, 2-микрорайон: дома N 7, 8.
Избирательный участок N825
Центр: город Капшагай, 1-микрорайон, без номера, детский сад "Гулдер".
В границах: город Капшагай, 1-микрорайон: дома N 7, 8, дома с N10 по 18, с N 21 по 25.
Избирательный участок N 826
Центр: город Капшагай, 2-микрорайон, N 26, средняя школа N 3.
В границах: город Капшагай, 2-микрорайон: дома N 15, с N 20 по 25, с N 29 по 31а, с N 32 по 36.
Избирательный участок N 827
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, N 9, детский сад "Малыш".
В границах: город Капшагай, 1-микрорайон: дома N 19, 26, 33; 3-микрорайон: дома с N 1 по 3, N 10а, 10б, 10в, 11, 12, 14, 15.
Избирательный участок N 828
Центр: город Капшагай, 2-микрорайон, без номера, детский сад "Искорка".

Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы N 03-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 28 наурызда N 2640 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2014 жылғы 09 қазандағы № 10-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 09.10.2014 № 10-13 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдын 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 – бабының 1 – тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдын 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33 – бабының 2 – тармағына сәйкес, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ахтанберді Нарматұлы Қалқабайға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Н. Таубаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қапшағай қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы,
Айтова Мейрамгүл Қазбекқызы
2014 жыл 20 наурыз
" Қапшағай қаласында дауыс
беруді өткізу және дауыс
санау үшін сайлау учаскелерін
құру туралы" Қапшағай қаласы
әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы
N 03-3 шешіміне қосымша
Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін
құрылған сайлау учаскелері
N 824 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 1-ші шағын аудан, N 44, Шоқан Уәлиханов атындағы N 2 гимназия.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-ші шағын аудан: N 1, 2, 4, 5, 6, 20; N 27-ден 32-ге дейінгі; N 37-ден 38в-ға дейінгі үйлер; 2-шағын аудан N 7, 8 үйлер.
N 825 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 1-ші шағын аудан, нөмірсіз, "Гүлдер" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-ші шағын аудан: N 7, 8; N 10-нан 18-ге дейінгі; N 21-ден 25-ке дейінгі үйлер.
N 826 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 2-ші шағын аудан, N 26, N 3 орта мектеп.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-ші шағын аудан: N 15, N 20-дан 25-ке дейінгі; N 29-дан 31а-ға; N 32-ден 36-ға дейінгі үйлер.
N 827 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-ші шағын аудан, N 9, "Малыш" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-ші шағын аудан: N 19, 26, 33; 3-шағын аудан: N 1-ден 3-ке дейінгі үйлер, N 10а, 10б, 10в, 11, 12, 14, 15 үйлер.
N 828 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 2-ші шағын аудан, нөмірсіз, "Искорка" балабақшасы.

В границах: город Капшагай, 2-микрорайон: дома N 1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6 а, 6 б, N 37, 38; улица Койчуманова: дома с N 1 по 37; улица Энергетическая: дома N 1, 2, 3, 5; улица Наурыз: дома с N 1 по 7, N 9, 13, 14, 15, 18; улица Хмельницкого: дома с N 1 по 19; улица Степная: дома с N 1 по 10; общежитие камнеобрабатывающего завода.
Избирательный участок N 829
Центр: город Капшагай, микрорайон "Ивушка", N 5/1, Капшагайский колледж "Байтерек".
В границах: город Капшагай, микрорайон "Ивушка": дома N 1, 1 б, 2, 4а, 4б, 9; улица Конаева: дома с N 1 по 12; 1-микрорайон: дома N 3, 9.
Избирательный участок N 830
Центр: город Капшагай, микрорайон "Ивушка", N 5, детский сад "Балауса".
В границах: город Капшагай, 18-микрорайон: дома с N 1 по 65; улица Курылысшы: дома N 2, 4, 13, 14, 23, 25, 26, 30, 32, 41а; улица Сатпаева: дома N 1, 3, 4, 6, 7, 10, 12; улица Муканова: дома N 3, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 27, 29, 35, 37, 41, 61; улица Архарлы: дома N 1, 5а, 8/2; улица Жастар: дома N 3, 16, 17, 19; улица Уалиханова: дом N 10; улица Сережкина: дом N 1; улица Курмангазы: дома N 19, 33, 41, 41б; улица Амангельды: дома N 13, 21, 27; улица Весенняя: дома N 5, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18; улица Жетысу: дома N 3, 4, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36; улица Ак дала: дома N 1, 2, 4; улица Ахметова: дом N 11; улица Ауезова: дом N 6; улица Веселая: дом N 10; улица Садовая: дома с N 2 по 16, 6/1; улица Гайдара: дома с N 14 по 16, N 20, 22, 22/2; улица Соболева: дома с N 1 по 7 до лога "Шошкалы сай"; улица Графтио: дома с N 1 по 4 до лога "Шошкалы сай"; улица Октябрьская: дома N 1, 30б, 31а, 35б, 36б; улица Серебрянская: дома N 9б, 10б, 11, 11б, 12б; улица Инвентарная: дома с N 1 по 10; улица Фрунзе: дома с N 1 по 37; микрорайон "Ивушка": дом 5б.
Избирательный участок N 831
Центр: город Капшагай, улица Октябрьская, N 24, средняя школа N 1 имени Ибрай Алтынсарина.
В границах: город Капшагай, улица Комсомольская: дома N 4, 4а, 7а, 7б, 7в; улица Графтио: дома с N 5 по 49; улица Октябрьская: дома с N 1 по 23; дома расположенные севернее лога "Шошкалы сай"; улица Набережная: дома с N 1 по 14, 14в; улица Центральная: дома с N 1 по 14, 19, 19б, 20; улица Мира: дома с N 1 по 15; улица Илийская: дома с N 1 по 47; улица Советская: дома с N 1 по 44, N 46; улица Космонавтов: дома с N 1 по 116, 100/1; 19-микрорайон: улица Вивальди: дома N 4, 5, 10; улица Алмагуль: дома N 10, 16, 19, 21, 25; улица Веселая: дома N 14, 15, 16, 20, 22, 26; улица Строительная: дома с N 1 по 6.
Избирательный участок N 832

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-ші шағын аудан: N 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6б, N 37, 38 үйлер; Қойшыманов көшесі: N 1-ден 37-ге дейінгі үйлер; Энергетическая көшесі: N 1, 2, 3, 5 үйлер; Наурыз көшесі: N 1-ден 7-ге дейінгі, N 9, 13, 14, 15, 18 үйлер; Хмельницкий көшесі: N 1-ден 19-ға дейінгі үйлер; Степная көшесі: N 1-ден 10-ға дейінгі үйлер; тас өңдеу зауытының жатақханасы.
N 829 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, N 5/1, "Бәйтерек" Қапшағай колледжі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы: N 1, 1б, 2, 4а, 4б, 9 үйлер; Қонаев көшесі: N 1-ден 12-ге дейінгі үйлер; 1-ші шағын аудан:
N 3, 9 үйлер.
N 830 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, N 5, "Балауса" бала бақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 18-ші шағын аудан: N 1-ден 65-дейінгі үйлер; Құрылысшы көшесі: N 2, 4, 13, 14, 23, 25, 26, 30, 32, 41а үйлер; Сәтпаев көшесі: N 1, 3, 4, 6, 7, 10, 12 үйлер; Мұқанов көшесі: N 3, 5, 7, 9, 19, 21, 23, 27, 29, 35, 37, 41, 61 үйлер; Архарлы көшесі: N 1, 5а, 8/2 үйлер; Жастар көшесі: N 3, 16, 17, 19; Уәлиханов көшесі N10 үй; Сережкин көшесі N 1 үй; Құрманғазы көшесі N 19, 33, 41, 41б үйлер; Амангелді көшесі: N13, 21, 27 үйлер; Весенняя көшесі: N 5, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18 үйлер; Жетісу көшесі: N 3, 4, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Ақ дала көшесі: N 1, 2, 4 үйлер; Ахметов көшесі: N 11 үй; Әуезов көшесі: N6 үй; Веселая көшесі: N 10 үй; Садовая көшесі: N 2-ден 16-ға дейінгі, 6/1 үйлер; Гайдар көшесі: N 14-тен 16-ға дейінгі, N 20, 22, 22/2 үйлер; Соболев көшесі: "Шошқалы сай" сайға дейін N 1-ден 7-ге дейінгі үйлер; Графтио көшесі: "Шошқалы сай" сайға дейін N 1-ден 4-ке дейінгі үйлер; Октябрьская көшесі: N 1, 30б, 31а, 35б, 36б үйлер; Серебрянская көшесі: N 9б, 10б, 11, 11б, 12б үйлер; Инвентарная көшесі: N 1-ден 10-ға дейінгі үйлер; Фрунзе көшесі: N 1-ден 37-ге дейінгі үйлер; "Ивушка" шағын ауданы, N 5б үйі.
N 831 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Октябрьская көшесі, N 24, Ыбырай Алтынсарин атындағы N 1 орта мектебі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Комсомольская көшесі: N 4, 4а, 7а, 7б, 7в үйлер; Графтио көшесі: N 5-тен 49-ға дейінгі үйлер; Октябрьская көшесі: N 1-ден 23-ке дейінгі үйлер; "Шошқалы сай" сайының солтүстігінде орналасқан үйлер; Набережная көшесі: N 1-ден 14-ке дейінгі, 14в үйлер; Центральная көшесі: N 1-ден 14-ке дейінгі, 19, 19б, 20 үйлер; Мира көшесі: N 1-ден 15-ке дейінгі үйлер; Іле көшесі N 1-ден 47-ге дейінгі үйлер; Советская көшесі N 1-ден 44-ке дейінгі, N 46 үйлер; Космонавтов көшесі N 1-ден 116-ға дейінгі, 100/1 үйлер; 19-шы шағын аудан Вивальди көшесі: N 4, 5, 10 үйлер; Алмагүл көшесі: N 10, 16, 19, 21, 25 үйлер; Веселая көшесі: N 14, 15, 16, 20, 22, 26 үйлер; Строительная көшесі: N1-ден 6-ға дейінгі үйлер.
N 832 сайлау учаскесі

Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, N 1, профессиональный лицей N 20.
В границах: город Капшагай, улица Сейфуллина: дома с N 1 по 14 (кроме дома N 2); геологическая партия 1500 в микрорайоне "Асем-Тас": дома с N 1 по 9; дома в микрорайоне "Жулдыз", в садоводческом товариществе "Строитель".
Избирательный участок N 833
Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, N 32, административное здание дорожно-эксплуатационного участка N 15 Алматинского областного филиала республиканского государственного предприятия "Казахавтодор".
В границах: город Капшагай, 2 дома сетевого узла связи (СУС -1101) без номера; улица Инюшина: дома с N 1 по 15, 21/1; улица Соболева: дома с N 8 по 38; по улице Серебрянская: дома с N 1 по 44, расположенные севернее лога "Шошкалы сай"; микрорайон "Мостовик - 25": дома с N 1 по 47; улица Балхашская: дома N 3, 6, 7, 8; дома 20-го микрорайона, улица Казыбек би: дома N 2, 4, 6; улица Вивальди: дома N 1, 8, 14, 17, 19, 21, 23, 24; улица Алмагуль: дома N 3, 11, 26, 41, 42, 45, 49, 52; улица Веселая: дома N 1, 2, 7, 9, 11, 18, 19, 31, 33; улица Ботагоз: дом N 10; улица Айтеке би: дома N 2, 4, 83а/1; улица Сейфуллина: дом N 2; 19 микрорайон: дом N 1.
Избирательный участок N 834
Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, N 46/2, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Или-Строй".
В границах: город Капшагай, микрорайон "Спутник": дома с N 1 по 26, N 4, 4/1, 54а, с N 71 по 78, 85, 88, 96, 100, 111, 136, 141, 142; улица Лесозавод: дома с N 1 по 40; улица Железнодорожная: дома с N 1 по 14, 10/2; дома нефтебазы N 1, 2; дома военнизированной охраны с N 1 по 8; микрорайон "Рауан": 1-линия: дом N 11; 2-линия: дома N 6, 12; 3-линия: дома N 2/1, 13, 15, 17, 27; 4-линия: дом N 14; 6-линия: дома N 1, 5; 7-линия: дом N 2; 8-линия: дом N 5; 10-линия: дом N 9; 12-линия: дом N 1а; дома в садоводческих товариществах: "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Алтын-Алма", "Связист".
Избирательный участок N 835
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, N 30, средняя школа N 4.
В границах: город Капшагай, 3-микрорайон: дома с N 4 по 8, N 16, 20, 34, с N 36 по 43.
Избирательный участок N 836
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, N 5а, городская детская поликлиника.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон: дома N 2а, 2б, 2в, 3, 4, 6, 9, с N 10 по 13а.
Избирательный участок N 837
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, N 25, центр детского творчества.

Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, N 1, N 20 кәсіби лицейі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі: N 1-ден 14-ке дейінгі (N 2 үйден басқа) үйлер; "Әсем-Тас" шағын ауданындағы 1500 геологиялық партиясының N 1-ден 9-ға дейінгі үйлері; "Жұлдыз" шағын ауданындағы, "Строитель" бағбандық серіктестігіндегі үйлер.
N 833 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, N 32, "Қазақ автодор" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы облыстық филиалының N 15 жол пайдалану учаскесінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, байланыс торабы желісінің (СУС-1101) нөмірсіз үйі, Инюшин көшесі: N 1-ден 15-ке дейінгі, 21/1үйлер; Соболев көшесі: N 8-ден 38-ге дейінгі үйлер; Серебрянская көшесі: N 1-ден 44-ке дейін "Шошқалы сай" сайының солтүстігінде орналасқан үйлер; "Мостовик-25" шағын ауданындағы N 1-ден 47-ге дейінгі үйлер; Балқаш көшесі: N 3, 6, 7, 8 үйлер; 20-шы шағын аудандағы үйлер; Қазыбек би көшесі: N 2, 4, 6 үйлер; Вивальди көшесі: N 1, 8, 14, 17, 19, 21, 23, 24 үйлер; Алмагүл көшесі: N 3, 11, 26, 41, 42, 45, 49, 52 үйлер; Веселая көшесі: N 1, 2, 7, 9, 11, 18, 19, 31, 33 үйлер; Ботагөз көшесі: N 10 үй; Айтеке би көшесі: N 2, 4, 83а/1 үйлер; Сейфуллин көшесі N 2 үй; 19-шы шағын аудан: N 1 үй.
N 834 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, N 46/2, "Или-Строй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, "Спутник" шағын ауданы: N 1-ден 26-ға дейінгі, N 4, 4/1, 54а, N 71-ден 78-ге дейінгі, N 85, 88, 96, 100, 111, 136, 141, 142 үйлер; Лесозавод көшесі: N 1-ден 40-қа дейінгі үйлер; Железнодорожная көшесі: N 1-ден 14-ге дейінгі, 10/2 үйлер; мұнай базасының N 1, 2 үйлері; әскерилендірілген күзеттің N 1-ден 8-ге дейінгі үйлері; "Рауан" шағын ауданы: 1-линия N 11 үй; 2-линия N 6, 12 үйлер; 3-линия N 2/1, 13, 15, 17, 27 үйлер; 4-линия N 14 үй; 6-линия N 1, 5 үйлер; 7-линия N 2 үй; 8-линия N 5 үй; 10-линия N 9 үй; 12-линия N 1а үй; "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Алтын-Алма", "Связист" бағбандық серіктестіктеріндегі үйлер.
N 835 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-ші шағын аудан, N 30, N 4 орта мектеп.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 3-ші шағын аудан: N 4-тен 8-ге дейінгі, N 16, 20, 34, N 36-дан 43-ке дейінгі үйлер.
N 836 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-ші шағын аудан, N 5а, қалалық балалар емханасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-ші шағын аудан: N 2а, 2б, 2в, 3, 4, 6, 9, N 10-нан 13а-ға дейінгі үйлер.
N 837 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-ші шағын аудан, N 25, балалар шығармашылық орталығы.

В границах: город Капшагай, 3-микрорайон: дома N 18, 19, с N 21 по 23, N 24а, 24б, 24г, 26, 27, 28а, 28б, 28в, 28г.
Избирательный участок N 838
Центр: город Капшагай, улица Жамбыла, N 13, Дом культуры.
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: дома с N 1 по 4, N 18, 19, 26; 2-микрорайон: дома с N 9 по 14, 16, 18.
Избирательный участок N 839
Центр: город Капшагай, 4-микрорайон, без номера, средняя школа N1 имени Динмухаммеда Кунаева.
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: дома N 10, 12, 16, 20, 21, с N 23 по 25, N 27а, 27б, с N 28 по 30, N 36, 37, 38а, 38б, 39, 48, 53, 55, 56, 57, 58, 64, 66.
Избирательный участок N 840
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, N 8, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Фармация".
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: дома с N 41 по 43; 5-микрорайон: дома N 17, 17б, с N 18 по 22; дом метеостанции N 18; 8-микрорайон: 3-сектор дома N 4, 5, 14, 16, 25, 27, 29; улица Центральная: дома N 2, 27, 41; 2-сектор дома N 16, 21, 23; улица Алатау: дома N 9, 10, 11; улица Малайсары: дом N 18а; 10-микрорайон: 2-сектор дома N 9, 27, 30; улица Малайсары: дома N 36, 45; улица Центральная: дома N 17, 18, 20, 34, 38, 42, 47, 60; улица Жибек жолы: дома N 23, 31, 32; улица Сары-Арка: дома N 19, 19а, 41, 49; улица Алатау: дома N 15, 16, 21, 38; 1-сектор дом N 29; 3-сектор дом N 3; 12-микрорайон: дом N 44, улица Вишневая: дом N 47; 12а-микрорайон: дома N 12, 46, 53, 68, 77, 92; 12б-микрорайон: дома N 21, 81, 99, 100, 102; микрорайон "Восточный": дома N 1а, 5, 10, 15, 19, 19а, 21, 21/1, 22а, 22б, 24, 24а, 29, 40, 42; улица Акжол: дом N 21; улица Жибек жолы: дома N 8, 11; улица Капшагайская: дома N 1, 3, 4, 7, 9; улица Шенгельдинская: дома N 2, 11; улица Кыз Жибек: дома N 8, 10; улица Заречная: дома N 2, 4, 5, 7; микрорайон "Гулдер": дома N 16/1, 60; микрорайон "Арна": дома N 61, 68; 2-ая очередь: 5-сектор дома N 5, 9, 11, 12, 74.
Избирательный участок N 841
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, N 61, средняя школа N 5.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон: дома N 15, 23, 25, с N 27 по 31, с N 33 по 38, N 40, 42, 44, 53, с N 55 по 57; микрорайон "Карлыгаш": дома N 3, 21, 23, 27, 29, 33; 1-сектор дом N 17, 2-сектор дом N 41.
Избирательный участок N 842
Центр: село Заречное, улица Дзержинского, N 10, сельский клуб.
В границах: село Заречное, улица Дзержинского: дома с N 1 по 35, N 26/1, 152, 154, 156, 164, 166; улица Советская: дома с N 1 по 7, с N 9 по 20; улица Садовая: дома с N 1 по 5; улица Мира: дома с N 1 по 19; улица Набережная: дома N 1, 3, 5, 6, 7, 147; улица Абая: дома с N 1 по 9; улица Маметова: дом N 5; улица Рыскулова: дом N 14; улица Тауелсиздик: дом N 18; станция Илийская; микрорайон: дом N 20.
Избирательный участок N 843

Шекарасы: Қапшағай қаласы, 3-ші шағын аудан: N 18, 19, N 21-ден 23-ке дейінгі, N 24а, 24б, 24г, 26, 27, 28а, 28б, 28в, 28г үйлер.
N 838 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Жамбыл көшесі, N 13, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-ші шағын аудан: N 1-ден 4-ке дейінгі, N 18, 19, 26 үйлер, 2-ші шағын аудан: N 9-дан 14-ке дейінгі, N16, 18 үйлер.
N 839 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 4-ші шағын аудан, нөмірсіз, Дінмұхаммед Қонаев атындағы N 1 орта мектебі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-ші шағын аудан: N 10, 12, 16, 20, 21, N 23-тен 25-ке дейінгі, N 27а, 27б, N 28-ден 30-ға дейінгі, N 36, 37, 38а, 38б, 39, 48, 53, 55, 56, 57, 58, 64, 66 үйлер.
N 840 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-ші шағын аудан, N 8, "Фармация" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-ші шағын аудан: N 41-ден 43-ке дейінгі үйлер, 5-ші шағын аудан: N 17, 17б, N 18-ден 22-ге дейінгі үйлер, метеостанциядағы N 18 үй; 8-ші шағын аудан: 3-сектор N 4, 5, 14, 16, 25, 27, 29 үйлер; Центральная көшесі N 2, 27, 41 үйлер; 2-сектор N 16, 21, 23 үйлер; Алатау көшесі: N 9, 10, 11 үйлер; Малайсары көшесі: N 18а үйі, 10-шы шағын аудан: 2-сектор N 9, 27, 30 үйлер; Малайсары көшесі: N 36, 45 үйлер; Центральная көшесі: N 17, 18, 20, 34, 38, 42, 47, 60 үйлер; Жібек жолы көшесі: N 23, 31, 32 үйлер; Сары-Арқа көшесі: N 19, 19а, 41, 49 үйлер; Алатау көшесі: N 15, 16, 21, 38 үйлер; 1-ші сектор N 29 үй; 3-ші сектор N 3 үй; 12-ші шағын аудан N 44 үй; Вишневая көшесі: N 47 үй; 12а-шағын ауданы: N 12, 46, 53, 68, 77, 92 үйлер; 12б-шағын ауданы: N 21, 81, 99, 100, 102 үйлер; "Восточный" шағын ауданы: N 1а, 5, 10, 15, 19, 19а, 21, 21/1, 22а, 22б, 24, 24а, 29, 40, 42 үйлер; Ақжол көшесі N 21 үй; Жибек жолы көшесі: N 8, 11 үйлер; Қапшағай көшесі: N 1, 3, 4, 7, 9 үйлер; Шеңгелді көшесі N 2, 11 үйлер; Қыз Жібек көшесі: N 8, 10 үйлер; Заречный көшесі: N 2, 4, 5, 7 үйлер; "Гүлдер" шағын ауданы: N 16/1, 60 үйлер; "Арна" шағын ауданы: N 61, 68 үйлер; 2-ші кезек 5-ші сектор N5, 9, 11, 12, 74 үйлер.
N 841 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-ші шағын аудан, N 61, N 5 орта мектеп.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-ші шағын аудан: N 15, 23, 25, N 27-ден 31-ге дейінгі, N 33-тен 38-ге дейінгі, N 40, 42, 44, 53, N 55-тен 57-ге дейінгі үйлер; "Қарлығаш" шағын ауданы: N 3, 21, 23, 27, 29, 33; 1-ші сектор N 17 үй, 2-ші сектор N 41 үйлер.
N 842 сайлау учаскесі
Орталығы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі, 10, ауылдық клуб.
Шекарасы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі: N 1-ден 35-ке дейінгі, N 26/1, 152, 154, 156, 164, 166 үйлер; Советская көшесі: N 1-ден 7-ге дейінгі, N 9-дан 20-ға дейінгі үйлер; Садовая көшесі: N 1-ден 5-ке дейінгі үйлер; Мира көшесі: N 1-ден 19-ға дейінгі үйлер; Набережная көшесі: N 1, 3, 5, 6, 7, 147 үйлер; Абай көшесі: N 1-ден 9-ға дейінгі үйлер; Маметова көшесі: N 5 үй, Рысқұлов көшесі N 14, Тәуелсіздік көшесі: N 18 үй; Іле станциясы; шағын аудан N 20 үй.
N 843 сайлау учаскесі

Центр: село Заречное, улица Дзержинского, 3а, средняя школа N 12.
В границах: село Заречное, новая подстанция N 1, 2; Дорожно-эксплуатационный участок N 536: дома с N 1 по 3; улица Весенняя: дома с N 1 по 6; улица Школьная: дома с N 1 по 16, 2б/3; улица Толе би: дома N 1, 3; улица Курмангазы: дом N 1; улица Рахимжанова: дом N 5; микрорайон: дома с N 1 по 19, N 21; дом офицерского состава N 1, дом пожарной части N 1, дома дорожно-распределительного пункта N 2, 3.
Избирательный участок N 844
Центр: село Арна, средняя школа N 11.
В границах: село Арна.
Избирательный участок N 845
Центр: село Шенгельды, улица Бактыбай акына, без номера, Дом культуры.
В границах: село Шенгельды, улица Валиханова: дома с N 1 по 7; улица Казахстанская: дома с N 1 по 37; улица Кожахан баба: дома с N 1 по 33; улица Кабан-Кабылиса: дома с N 1 по 57, 57/2; улица Момышулы: дома с N 1 по 22; улица Сейфуллина: дома с N 1 по 37; улица Райымбека: дома с N 1 по 61; улица Айымбетова: дома с N 1 по 38; улица Жамбыла: дома с N 1 по 53; улица Қадыргали Жалайыр: дома с N 1 по 13; улица Сатпаева: дома с N 1 по 34, 28б; улица Отеген Батыра: дома с N 1 по 16; улица Макатаева: дома с N 1 по 7; улица Бражникова: дома N 1, 3, 5, 7; улица Малай сары: дома с N 1 по 10; улица Бокина: дома с N 1 по 12; улица Ехнича: дома с N 1 по 29; улица Бахтыбай акына: дома с N 1 по 10; улица Ескелды би: дома с N 1 по 55; улица Балпык би: дома с N 1 по 40; микрорайон "Кайнар": дом N 14; дома села Шолак.
Избирательный участок N 846
Центр: село Шенгельды, помещение библиотеки войсковой части N86621.
В границах: село Шенгельды, улица Московская: дом N 1; улица Комсомольская: дома с N 1 по 6.
Избирательный участок N 847
Центр: село Кербулак, улица Лермонтова, N 44, средняя школа N 7.
В границах: село Кербулак.
Избирательный участок N 848
Центр: село Сарыбулак, улица Жалайыр, N 1, средняя школа N 8.
В границах: село Сарыбулак.
Избирательный участок N 849
Центр: станция Коскудык, средняя школа N 9.
В границах: станция Коскудык, разъезды: Таскум, Кулантобе, Боктер.
Избирательный участок N 850
Центр: село Акозек, административное здание бригады N 5 сельскохозяйственного производственного кооператива "Племзавод Алматы".
В границах: село Акозек.
Избирательный участок N 851 (закрытый)
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, N 5а, Капшагайская городская больница.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон N 5а.
Избирательный участок N 852 (закрытый)
Центр: город Капшагай, улица Конаева, N 10, Капшагайский Дом-интернат для престарелых и инвалидов.
В границах: город Капшагай, улица Конаева N 10.
Избирательный участок N 853 (закрытый)
Центр: город Капшагай, улица Конаева, N 14, Капшагайский городской отдел внутренних дел.
В границах: город Капшагай, улица Конаева N 14.
Избирательный участок N 854 (закрытый)
Центр: город Капшагай, микрорайон "Жулдыз", войсковая часть N32363.
В границах: город Капшагай, войсковая часть N 32363.
Избирательный участок N 855 (закрытый)
Центр: село Заречное, войсковая часть N 7552.
В границах: село Заречное, войсковая часть N 7552.

Орталығы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі, N 3а, N 12 орта мектеп.
Шекарасы: Заречное ауылы, N 1, 2 жаңа подстанциялары; N 536 жол пайдалану учаскесіндегі N 1-ден 3-ке дейінгі үйлер; Весенняя көшесі: N 1-ден 6-ға дейінгі үйлер; Школьная көшесі: N 1-ден 16-ға дейінгі, 2б/3 үйлер; Төле би көшесі: N 1, 3 үйлер; Құрманғазы көшесі: N 1 үй, Рахымжанов көшесі: N 5 үй; шағын аудан N 1-ден 19-ға дейінгі, N 21 үйлер; офицер құрамының N 1 үйі; өрт бөлімінің N 1 үйі; жол бөліп тұратын пунктінің N 2, 3 үйлері.
N 844 сайлау учаскесі
Орталығы: Арна ауылы, N 11 орта мектеп.
Шекарасы: Арна ауылы.
N 845 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Бақтыбай ақын көшесі, нөмірсіз, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Уәлиханов көшесі: N 1-ден 7-ге дейінгі үйлер; Казахстанская көшесі: N 1-ден 37-ге дейінгі үйлер; Қожахан баба көшесі: N 1-ден 33-ке дейінгі үйлер; Қабан – Қабылиса көшесі: N 1-ден 57-ге дейінгі, 57/2 үйлер; Момышұлы көшесі: N 1-ден 22-ге дейінгі үйлер; Сейфуллин көшесі: N 1-ден 37-ге дейінгі үйлер; Райымбек көшесі: N 1-ден 61-ге дейінгі үйлер; Айымбетов көшесі: N 1-ден 38-ге дейінгі үйлер; Жамбыл көшесі: N 1-ден 53-ке дейінгі үйлер; Қадырғали Жалайыр көшесі: N 1-ден 13-ке дейінгі үйлер; Сәтпаев көшесі: N 1-ден 34-ке дейінгі, 28б үйлер; Өтеген Батыр көшесі: N 1-ден 16-ға дейінгі үйлер; Мақатаев көшесі N 1-ден 7-ге дейінгі үйлер; Бражников көшесі: N 1, 3, 5, 7 үйлер; Малай сары көшесі: N 1-ден 10-ға дейінгі үйлер; Бокин көшесі: N 1-ден 12-ге дейінгі үйлер; Ехнич көшесі: N 1-ден 29-ға дейінгі үйлер; Бақтыбай ақын көшесі: N 1-ден 10-ға дейінгі үйлер; Ескелді би көшесі: N 1-ден 55-ке дейінгі үйлер; Балпық би көшесі: N 1-ден 40-қа дейінгі үйлер; "Қайнар" шағын ауданы: N 14 үй, Шолақ ауылындағы үйлер.
N 846 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, N 86621 әскери бөлімшесінің кітапхана ғимараты.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Московская көшесі: N 1 үй, Комсомольская көшесі: N 1-ден 6-ға дейінгі үйлер.
N 847 сайлау учаскесі
Орталығы: Кербұлақ ауылы, Лермонтов көшесі, N 44, N 7 орта мектеп.
Шекарасы: Кербұлақ ауылы.
N 848 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Жалайыр көшесі, N 1, N 8 орта мектеп.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
N 849 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосқұдық станциясы, N 9 орта мектеп.
Шекарасы: Қосқұдық станциясы; Тасқұм, Құлантөбе, Бөктер разъездері.
N 850 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақөзек ауылы, "Племзавод Алматы" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативінің N 5 бригадасының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Ақөзек ауылы.
N 851 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-ші шағын аудан, N 5а, Қапшағай қалалық ауруханасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-ші шағын аудан, N 5а.
N 852 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, N 10, Қапшағай қарттар мен мүгедектер үй-интернаты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, N 10.
N 853 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, N 14, Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, N 14.
N 854 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Жұлдыз" шағын ауданы, N 32363 әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, N 32363 әскери бөлімшесі.
N 855 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: Заречное ауылы, N 7552 әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Заречное ауылы, N 7552 әскери бөлімшесі.