О внесении дополнений в решение Капшагайского городского маслихата от 26 февраля 2014 года № 29-128 "Об утверждении Регламента Капшагайского городского маслихата"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 28 мая 2014 года № 34-152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 июня 2014 года № 2759. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.05.2016 № 4-23.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 26 февраля 2014 года № 29-128 "Об утверждении Регламента Капшагайского городского маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 2634, опубликованного в городской газете "Нұрлы өлке" № 13(266) от 29 марта 2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета рассматриваются маслихатом ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата городского маслихата Айтову Мейрамгуль Казбековну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А. Хивинцев
Секретарь городского
маслихата
К. Ахметтаев

Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-128 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 34-152 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 23 маусымда № 2759 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.05.2016 № 4-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-128 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 20 наурызда № 2634 тіркелген, 2014 жылы 29 наурызда қалалық "Нұрлы өлке" газетінің № 13(266) жарияланған), келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихат аппаратының басшысы Мейрамгүл Қазбекқызы Айтоваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Хивинцев
Қалалық мәслихат
хатшысы
Қ. Ахметтаев