О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 42-174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2979. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.05.2016 № 4-23.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5830185 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1266247 тысяч тенге;
неналоговые поступления 54500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 66800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4442638 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2325683 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 875010 тысяч тенге;
субвенции 1241945 тысяч тенге;
2) затраты 5803910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1249856 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1252865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 42200 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1265781 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1265781 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 56-227 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год в сумме 5484 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2015 год согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в бюджете города на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 426 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата города Капшагай Алматинской области от 06.11.2015 № 55-226 (вводится в действие с 01.01.2015).

Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 42-174 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2979 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.05.2016 № 4-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5830185 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1266247 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 54500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 66800 мың теңге;
трансферттер түсімі 4442638 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2325683 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 875010 мың теңге;
субвенциялар 1241945 мың теңге;
2) шығындар 5803910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1249856 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1252865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 42200 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1265781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1265781 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 09.12.2015 № 56-227 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 5484 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған қалалық бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 426 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 06.11.2015 № 55-226 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата С.Нуркадыров
Секретарь городского
маслихата К.Ахметтаев
Приложение 1 к утвержденному решению Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года №42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Бюджет города Капшагай на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 56-227 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Нұрқадыров
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 09.12.2015 № 57-227 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер