О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 06 мая 2014 года N 30-194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 мая 2014 года N 2703. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 37-244
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.02.2015 № 37-244.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2535, опубликованного в газете "Текелі тынысы" от 10 января 2014 года N 1- 2), в решение Текелийского городского маслихата от 10 февраля 2014 года N 26-165 "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 февраля 2014 года за N 2589, опубликованного в газете "Текелі тынысы" от 28 февраля 2014 года N 9), в решение Текелийского городского маслихата от 4 апреля 2014 года N 28-182 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года за N 2659, опубликованного в газете "Текелі тынысы" от 25 апреля 2014 года N 17) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры " 2930398" заменить на цифры "3027278", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры " 2786362" заменить на цифры "2883242", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "365048" заменить на цифры "435625";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1545483" заменить на цифры "1571786";
2) "затраты" цифры "2954265" заменить на цифры "3051145".

Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы N 30-194 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 мамырда N 2703 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 37-244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.02.2015 № 37-244 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2535 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 1-2 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 26-165 шешіміне (2014 жылғы 20 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2589 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы N 9 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 28-182 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2659 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі N 17 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "2930398" саны "3027278" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "2786362" саны "2883242" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "365048" саны "435625" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1545483" саны "1571786" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "2954265" саны "3051145" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Е. Кан
Секретарь городского
маслихата                                  Н. Калиновский
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Текели"                Мырзахметова Файзагуль Свановна
"06" мая 2014 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского маслихата
от 06 мая 2014 года N 30-194
"О внесении изменений в решение
Текелийского городского маслихата
от 20 декабря 2013 года N 25-158
"О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
Текелийского городского маслихата
от 20 декабря 2013 года N 15-158
"О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Бюджет города Текели на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
cессиясының төрағасы                       Е. Кан
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Н. Калиновский
"КЕЛІСІЛДІ"
"Текелі қаласының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Файзагүл Сванқызы Мырзахметова
"06" мамыр 2014 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2014 жылғы 06 мамырдағы
Текелі қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Текелі қаласының 2014-2016
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 30-194 шешіміне
1 қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Текелі қаласының
2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 25-158 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Текелі қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы
1.Кірістер