О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года N 32-206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 августа 2014 года N 2817. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 37-244
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.02.2015 № 37-244.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 «О бюджете города Текели на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2535, опубликованного в городской газете «Текелі тынысы» от 10 января 2014 года № 1-2(3160-3161), в решение Текелийского городского маслихата от 10 февраля 2014 года № 26-165 «О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 «О бюджете города Текели на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 февраля 2014 года № 2589, опубликованного в городской газете «Текелі тынысы» от 28 февраля 2014 года № 9(3168), в решение Текелийского городского маслихата от 4 апреля 2014 года № 28-182 «О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 «О бюджете города Текели на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2659, опубликованного в городской газете «Текелі тынысы» от 25 апреля 2014 года № 17(3176), в решение Текелийского городского маслихата от 6 мая 2014 года № 30-194 «О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 «О бюджете города Текели на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 мая 2014 года № 2703, опубликованного в городской газете «Текелі тынысы» от 6 июня 2014 года № 23(3182), от 27 июня 2014 года № 26(3185), следующие изменения:
пункте 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы N 32-206 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 тамызда N 2817 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 37-244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.02.2015 № 37-244 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына,«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 25-158 шешіміне (2013 жылғы 30желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2535 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2(3160-3161)қалалық «Текелі тынысы» газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы «Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 25-158 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 26-165 шешіміне(2014 жылғы 20 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2589 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы № 9(3168) қалалық «Текелі тынысы» газетінде жарияланған),Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі«Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 28-182 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2659 тіркелген, 2014 жылғы 25сәуірдегі № 17(3176)қалалық «Текелі тынысы» газетінде жарияланған),Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы «Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы «Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 30-194 шешіміне (2014 жылғы 15 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2703 тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымдағы № 23 (3182), 2014 жылғы 27 маусымдағы № 26 (3185) қалалық «Текелі тынысы» газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

«1. Утвердить бюджет города Текели на 2014-2016 годы согласно  приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 3263464 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 126920 тысяч тенге;
неналоговые поступления 3616 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3119428 тысяч, в том числе:
целевые текущие трансферты 670248 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1573349 тысяч тенге;
субвенции 875831 тысяча тенге;
2) затраты 3233641 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 53690 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23867 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата «По вопросам бюджета и экономики».
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       К. Нестеров
Секретарь городского
маслихата                                  Н. Калиновский
Приложение 1
к решению Текелийского городского маслихата
от 06 августа 2014 года N 32-206
"О внесении изменений в решение
Текелийского городского маслихата
от 20 декабря 2013 года N 25-158
"О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
Текелийского городского маслихата
от 20 декабря 2013 года N 15-158
"О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Бюджет города Текели на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

«1. Текеліқаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджет тиісінше  12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оныңішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3263464 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 126920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3616 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13500 мың теңге;
трансферттер түсімі 3119428 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 670248 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1573349 мың теңге;
субвенциялар 875831 мың теңге;
2) шығындар 3233641 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 53690 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23867 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының «Бюджет және экономика мәселесі бойынша» тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
cессиясының төрағасы                       К. Нестеров
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының
2014 жылғы 06 тамыздағы
Текелі қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Текелі қаласының 2014-2016
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 32-206 шешіміне
1 қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Текелі қаласының
2014-2016 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 25-158 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Текелі қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы