О внесении изменений в постановление акимата города Текели от 24 декабря 2012 года № 420 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций города Текели"
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 06 октября 2014 года N 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 октября 2014 года N 2870. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 16 февраля 2017 года № 31
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 16.02.2017 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Текели от 24 декабря 2012 года № 420 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно – исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций города Текели" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2012 года № 2255, опубликованного в городской газете "Текелі тынысы" от 28 декабря 2012 года № 51) следующие изменения:
в пункте 1 указанного постановления:
слова "в размере трех процентов" заменить словами "в размере пяти процентов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Т. Кайнарбеков

Текелі қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 420 "Текелі қаласындағы қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 06 қазандағы № 309 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 16 қазанда № 2870 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 16.02.2017 № 31 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 - бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 420 "Текелі қаласындағы қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 26 желтоқсанда № 2255 тіркелген, қалалық "Текелі тынысы" газетінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 51 жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1 - тармағында:
"үш процент мөлшерінде" сөздері "бес процент мөлшерінде" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Т. Қайнарбеков