О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года N 35-222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года N 2944. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 37-244
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 09.02.2015 № 37-244.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2535, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 10 января 2014 года № 1-2(3160-3161), в решение Текелийского городского маслихата от 10 февраля 2014 года № 26-165 "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 февраля 2014 года № 2589, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 28 февраля 2014 года № 9(3168), в решение Текелийского городского маслихата от 4 апреля 2014 года № 28-182 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2659, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 25 апреля 2014 года № 17(3176), в решение Текелийского городского маслихата от 6 мая 2014 года № 30-194 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 мая 2014 года № 2703, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 6 июня 2014 года № 23(3182), от 27 июня 2014 года № 26(3185), в решение Текелийского городского маслихата от 6 августа 2014 года № 32-206 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2014 года № 2817, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 22 августа 2014 года № 34(3193), от 29 августа 2014 года № 35(3194), в решение Текелийского городского маслихата от 16 октября 2014 года № 34-217 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 25-158 "О бюджете города Текели на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 октября 2014 года № 2891, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 31 октября 2014 года № 44(3203), от 7 ноября 2014 года № 45(3204), от 21 ноября 2014 года № 47(3206) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы N 35-222 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда N 2944 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 37-244 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 09.02.2015 № 37-244 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-158 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2535 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2 (3160-3161) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-158 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 26-165 шешіміне (2014 жылғы 20 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2589 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпандағы № 9(3168) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-182 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2659 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 17(3176) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-194 шешіміне (2014 жылғы 15 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2703 тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымдағы № 23(3182), 2014 жылғы 27 маусымдағы № 26(3185) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-206 шешіміне (2014 жылғы 14 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2817 тіркелген, 2014 жылғы 22 тамыздағы № 34(3193), 2014 жылғы 29 тамыздағы № 35(3194) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-217 шешіміне (2014 жылғы 27 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2891 тіркелген, 2014 жылғы 31 қазандағы № 44(3203), 2014 жылғы 7 қарашадағы № 45(3204), 2014 жылғы 21 қарашадағы № 47(3206) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить бюджет города Текели на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 3398081 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 121563 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 18257 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3254045 тысяч, в том числе:
целевые текущие трансферты 788893 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1589321 тысяч тенге;
субвенции 875831 тысяча тенге;
2) затраты 3368258 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 170714 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 170714 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 53690 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 194581 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 194581 тысяча тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       В. Кубрак
Секретарь городского
маслихата                                  Н. Калиновский
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 24 ноября 2014 года
№ 35-222 "О внесении изменений в
решение Текелийского городского

"1. Текелі қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер 3398081 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 121563 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 18257 мың теңге;
трансферттер түсімі 3254045 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 788893 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1589321 мың теңге;
субвенциялар 875831 мың теңге;
2) шығындар 3368258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 170714 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 170714 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 53690 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 194581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 194581 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
cессиясының төрайымы                       В. Кубрак
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 қарашадағы "Текелі
қалалық мәслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Текелі қаласының
2014-2016 жылдарға арналған бюджеті
туралы" № 25-158 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 35-222 шешіміне
1 қосымша
Текелі қалалық мәслихатының