О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 33-210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 августа 2014 года № 2812. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2541, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 11 января 2014 года № 2 (9687), от 18 января 2014 года № 3 (9688), в решение Аксуского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 27-172 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года № 2586, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 1 марта 2014 года № 9 (9694), в решение Аксуского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 29-181 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2014 года № 2662, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 26 апреля 2014 года № 17 (9702), в решение Аксуского районного маслихата от 05 мая 2014 года № 31-194 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 26-165 "О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2014 года № 2706, опубликованного в районной газете "Ақсу өңірі" от 31 мая 2014 года № 22 (9707) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 33-210 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 13 тамызда № 2812 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2541 тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 2(9687), 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 3(9688) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-172 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2586 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 (9694) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-181 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2662 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 17(9702) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 26-165 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-194 шешіміне (2014 жылғы 16 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2706 тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырдағы № 22(9707) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет Аксуского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 4503122 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 98780 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 11955 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12394 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 4379993 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1111313 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 851290 тысяч тенге;
2) затраты 4410446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 25616 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 31401 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 5785 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)30874 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 30874 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата С.Серпербаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ "Аксуский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования" Жандосова Гульнара Жандосовна
Приложение 1 к решению Аксуского
районного маслихата от 06 августа
2014 года № 33-210 "О внесении
изменений в решение Аксуского
районного маслихата от 21
декабря 2013 года № 26-165
"О районном бюджете Аксуского
района на 2014 - 2016 годы"
Приложение 1 утвержденного решения
Аксуского районного маслихата от
21 декабря 2013 года № 26-165
"О районном бюджете Аксуского района
на 2014 - 2016 годы"
Районный бюджет Аксуского района на 2014 год
Категория
сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"1. Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4503122 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 98780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11955 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 12394 мың теңге;
трансферттер түсімі 4379993 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1111313 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 851290 мың теңге;
2) шығындар 4410446 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 25616 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 31401 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5785 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)30874 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 30874 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы С.Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ
"Ақсу аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Жандосова Гүлнара Жандосқызы
Ақсу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 06 тамыздағы "Ақсу
аудандық мәслихатының 2013
жылғы 21 желтоқсандағы "Ақсу
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
26-165 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" 33-210 шешіміне 1 қосымша
Ақсу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 26-165 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ақсу ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
сомасы
(мың
тенге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер