Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Аксускому району
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 08 октября 2014 года № 551. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 октября 2014 года № 2897. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 2 февраля 2018 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 02.02.2018 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Аксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Аксускому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Корганбаева Сабита Бейсебековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Далбагаев
Приложение к постановлению
акимата Аксуского района от
"08" октября 2014 года № 551
"Об утверждении государственного
образовательного заказа на
дошкольное воспитание и обучение,
размера подушевого финансирования
и родительской платы по Аксускому
району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Аксускому району
Наименование района
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Аксуский район
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе

Ақсу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қазандағы № 551 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 31 қазанда № 2897 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 02.02.2018 № 45 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Ақсу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сәбит Бейсебекұлы Қорғанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Далбағаев
Ақсу ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "08" қазан "Ақсу
ауданы бойынша мектепке дейінгі
тәрбие мен оқыту мемлекеттік
білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшерін
бекіту туралы" № 551 қаулысына
қосымша
Ақсу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Аудан атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Ақсу ауданы
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күн қатысатын шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күн қатысатын шағын орталықтар