О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года N 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 мая 2014 года N 2702. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-5
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 49-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2536, опубликованного в газете "Алакол" от 18 января 2014 года N 3), в решение Алакольского районного маслихата от 8 февраля 2014 года N 26-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года N 2577, опубликованного в газете "Алакол" от 1 марта 2014 года N 9), в решение Алакольского районного маслихата от 4 апреля 2014 года N 29-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года N 2652, опубликованного в газете "Алакол" от 19 апреля 2014 года N 16), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "7070724" заменить цифрами "7139124", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "5704773" заменить цифрами "5773173", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "1494749" заменить цифрами "1559149";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1849494" заменить цифрами "1853494".
2). "Затраты" цифру "7130160" заменить на цифру "7178560".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить на цифру "20000", в том числе

Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы N 31-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 мамырда N 2702 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 49-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2536 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 26-1 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2577 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы N 9, "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 29-2 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2652 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі N 16, "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) Кiрiстер "7070724" саны "7139124" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттер түсiмі" "5704773" саны "5773173" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1494749" саны "1559149" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1849494" саны "1853494" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "7130160" саны "7178560" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо" "0" саны "20000" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

"приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить на цифру "20000".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Жазылбеков А.Б.
Секретарь районного
маслихата                                  Сейрбаев Б.Т.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Алакольского района"                       Бекболатов Сатай Нурмухашевич
05 мая 2014 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 5 мая 2014 года N 31-1
"О внесении изменений в решении
Алакольского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года N 25-1
"О районном бюджете Алакольского
района на 2014-2016 годы"
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Алакольского района от 21 декабря
2013 года N 25-1 "О районном бюджете
Алакольского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Алакольского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1.Доходы

"қаржылық активтері сатып алу" "0" саны "20000" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Кезекті сессия
мәслихатының төрағасы                      Жазылбеков А.Б.
Аудандық мәслихаттың
төрағасы хатшысы                           Сейрбаев Б.Т.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алакөл аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Бекболатов Сатай Нұрмұқашұлы
05 мамыр 2014 жыл
Алакөл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 мамырдағы "Алакөл
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының
2014-2016 жылдарға арналған
бюджеті туралы "N 25-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 31-1 шешіміне
1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2014-2016
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 25-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Алакөл ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
1.Кірістер