О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 октября 2014 года N 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 октября 2014 года N 2876. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-5
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 49-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 января 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2536, опубликованного в газете "Алакол" от 18 января 2014 года № 3), в решение Алакольского районного маслихата от 8 февраля 2014 года № 26-1 "О внесении изменений в решение Алакольскогорайонного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "Обюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 февраля 2014 года № 2577, опубликованного в газете "Алакол" от 1 марта 2014 года № 9), в решение Алакольского районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 29-2 "О внесении изменений в решение Алакольскогорайонного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2652, опубликованногов газете "Алакол" от 19апреля 2014 года № 16), в решение Алакольского районного маслихата от 5 мая 2014 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Алакольскогорайонного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "Обюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственнойрегистрации нормативных правовых актов 15 мая 2014 года № 2702, опубликованного в газете "Алакол" от 31 мая 2014 года № 23),в решение Алакольского районного маслихата от 6 августа 2014 года № 35-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 25-1 "О бюджете Алакольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 августа 2014 года № 2810, опубликованного в газете "Алакол" от 23 августа 2014 года № 34), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы N 38-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 24 қазанда N 2876 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 49-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2536 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-1 шешіміне (2014 жылғы14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2577 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-2 шешіміне (2014 жылғы 14сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2652 тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 16 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы5 мамырдағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-1 шешіміне (2014 жылғы 15 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2702 тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырдағы № 23 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы "Алакөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-1 шешіміне (2014 жылғы 13 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2810 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 23 тамыздағы № 34, "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 7949616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1307400 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5060тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 53491тысяч тенге;
поступления трансфертов 6583665 тысяч тенге в том числе:
целевые текущие трансферты 2095511тысяч тенге;
целевыетрансферты на развитие 2127624тысяч тенге;
субвенция 2360530 тысяч тенге;
2) затраты 7849727 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23448тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 28984тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5536тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 159325 тысяч тенге;
5) дефицит ( профицит) бюджета (-) 82884 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита ( профицита) бюджета 82884 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата Атанбеков Б.С.
Секретарь
районного маслихата Сейрбаев Б.Т.
Приложение № 1
к решению маслихата Алакольского
района от 15 октября 2014 года № 38-2
"О внесении изменений в решении
Алакольского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года № 25-1
"О районном бюджете Алакольского
района на 2014-2016 годы"
Приложение № 1
утвержденное решением маслихата
Алакольского района от 21 декабря
2013 года № 25-1 "О районном бюджете
Алакольского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Алакольского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7949616 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1307400мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5060 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 53491 мың теңге;
трансферттер түсімі 6583665мың теңге оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2095511 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2127624 мың теңге;
субвенциялар 2360530 мың теңге;
2) шығындар 7849727мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23448 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 28984мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5536 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 159325 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)82884мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82884 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Атанбеков Б.С
Аудандық мәслихаттың хатшысы Сейрбаев Б.Т.
Алакөл аудандық мәслихатының
2015 жылғы 15 қазандағы "Алакөл
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының
2014-2016 жылдарға арналған бюджеті
туралы "№ 25-1 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 32-2 шешіміне
1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 21 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2014-2017
жылдарға арналған бюджеті
туралы" № 25-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Алакөл ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы