О повышение ставок земельного налога по Алакольскому району
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 21 ноября 2014 года № 40-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 декабря 2014 года № 2967. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-4
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 20.07.2016 № 6-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования земель населенных пунктов Алакольского района, утвержденного решением Алакольского районного маслихата от 13 апреля 2012 года за №3-5, повысить ставки земельного налога по Алакольскому району на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378, 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономике, бюджета и соблюдению законности".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Атанбеков Б.С
Секретарь районного маслихата Сейрбаев Б.Т

Алакөл ауданы бойынша жер салығының ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы № 40-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 25 желтоқсанда № 2967 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 20.07.2016 № 6-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 387 – бабының 1 – тармағына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі" № 3-5 шешімімен бекітілген Алакөл ауданының елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде, Алакөл ауданы бойынша жер салығының ставкаларын "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 378, 379, 381, 383 – баптарында белгіленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларының 50 процентіне жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекетік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Атанбеков Б.С
Аудандық мәслихаттың хатшысы Сейрбаев Б.Т