О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 42-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2971. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2016 года № 3-13
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2016 № 3-13.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от " 23 декабря 2001 года, "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 7071722 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1508154 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12313 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17329 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5533926 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2079637 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1137860 тысяч тенге;
субвенции 2316429 тысяч тенге.
2) затраты 7132666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22127 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 29730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7603 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 87071 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 87071 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 57-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 9919 тысяч тенге .
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2015 год согласно приложению 4
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 1079 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 42-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2971 болып тіркелді. күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 3-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.04.2016 № 3-13 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7071722 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1508154 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17329 мың теңге;
трансферттер түсімі 5533926 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2079637 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1137860 мың теңге;
субвенциялар 2316429 мың теңге;
2) шығындар 7132666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22127 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 29730 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7603 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 87071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 87071 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Алакґл аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 57-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 9919 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 1079 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдалануын қамтамасыз етсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 09.11.2015 № 55-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По соблюдению законности экономики и бюджета".
5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Атанбеков Б.С
Секретарь районного
маслихата Сейрбаев Б.Т.

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 09.11.2015 № 55-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Алакөл аудандық мәслихаттың "Экономика және бюджет заңдылықты сақтау жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Атанбеков.Б.С
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Сейрбаев Б.Т

Приложение № 1 утвержденное решением маслихата Алакольского района от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Районный бюджет Алакольского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Алакольского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 57-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Алакөл ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Алакґл аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 57-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
1. Кірістер

88 091
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 380
012
Капитальные расходы государственных органов
500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
35 200
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
493 870
467
Отдел строительства района (города областного значения)
51 186
037
Строительство и реконструкция объектов образования
51 186
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
249 690
2
Социальная помощь
227 229
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
227 229
002
Программа занятости
52 893
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 549
005
Государственная адресная социальная помощь
1 460
006
Оказание жилищной помощи
3 830
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 358
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 812
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 332
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 726
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32 367
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21 902
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 461
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 747
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 309
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 405
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 510 928
1
Жилищное хозяйство

88 091
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 380
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
35 200
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
493 870
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
51 186
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
51 186
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
249 690
2
Әлеуметтік көмек
227 229
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
227 229
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
52 893
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 549
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 460
006
Тұрғын үй көмек көрсету
3 830
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 358
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 812
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23 332
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 726
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32 367
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21 902
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 461
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 461
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 747
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 309
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 405
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 510 928
1
Тұрғын үй шаруашылығы