О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 31-130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2014 года N 2669. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2015 года № 43-90
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2015 № 43-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года N 2553, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" от 18 января 2014 года N 2), в решение Балхашского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 28-116 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-111 "О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года N 2595, опубликованного в газете "Балқаш өңірі" от 8 марта 2014 года N 9) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3164244" заменить на цифру "3295996", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "3074498" заменить на цифру "3206250";
"целевые текущие трансферты" цифру "835043" заменить на цифру "620200";
"целевые трансферты на развитие" цифру "195810" заменить на цифру "542405";
2) "Затраты" цифру "3175459" заменить на цифру "3281292".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-40667" заменить на цифру "-41178".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "40667" заменить на цифру "41178".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 31-130 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 сәуірде N 2669 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 43-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 29.04.2015 № 43-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109 – бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-111 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2553 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 2 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 28-116 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2595 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 8 наурыздағы N 9 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3164244" саны "3295996" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3074498" саны "3206250" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "835043" саны "620200" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "195810" саны "542405" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "3175459" саны "3281292" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" (профициті) "-40667" саны "-41178" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) "40667" саны "41178" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.