О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2014 года № 40-171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года № 2974. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 3-22
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 3-22.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балхашского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 3484757 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 65282 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4503 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 32719 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3382253 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1380506 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 41815 тысяч тенге;
субвенции 1959932 тысяч тенге;
2) затраты 3491075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 15948 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 36770 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20822 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22266 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22266 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области 09.12.2015 № 49-209 (вводится в действие с 01.01.2015).

Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 40-171 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2974 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 3-22 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3484757 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 65282 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 32719 мың теңге;
трансферттер түсімі 3382253 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1380506 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 41815 мың теңге;
субвенция 1959932 мың теңге;
2) шығындар 3491075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 15948 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 36770 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20822 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22266 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 49-209 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа Балхашского района на 2015 год в сумме 1710 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета Балхашского района на 2014 год согласно приложению 4..
4. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства"

2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 1710 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата Н. Конысбаев
Секретарь Балхашского
районного маслихата М. Камаубаев
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Балхашского района от "22" декабря 2014 года № 40-171 "О бюджете Балхашского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Балхашского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области 09.12.2015 № 49-209 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н.Қонысбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы М. Қамаубаев
Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-171 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Балқаш ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 49-209 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге )
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

91 753
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 193
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40 217
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 309
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 849
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 035
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
141 604
2
Социальная помощь
123 059
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123 059
002
Программа занятости
20 051
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 270
005
Государственная адресная социальная помощь
102
006
Оказание жилищной помощи
5 783
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 907
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
714
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24 649
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28 150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 074
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9 359
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 545
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 783
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
910
021
Капитальные расходы государственного органа
150
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

91 753
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
91 753
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 193
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40 217
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиядаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 309
012
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16 849
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 035
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141 604
2
Әлеуметтiк көмек
123 059
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
123 059
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20 051
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 270
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
102
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 783
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
9 907
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
714
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24 649
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28 150
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 074
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9 359
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 545
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
18 545
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
15 783
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
910
021
Мемлекеттiк органның күрделі шығыстары
150
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

140895
002
Программа занятости
16925
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18270
005
Государственная адресная социальная помощь
102
006
Оказание жилищной помощи
5883
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20490
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
714
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27688
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18673
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21379
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17195
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
910
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3274
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
277860
1
Жилищное хозяйство
24755
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4862
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3832
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1030
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
19893
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
6941
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12952
2
Коммунальное хозяйство
148722
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

140895
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
16925
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18270
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
102
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5883
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
20490
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
714
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27688
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32150
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18673
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21379
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
21379
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
17195
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
910
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3274
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
277860
1
Тұрғын үй шаруашылығы
24755
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4862
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3832
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1030
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
19893
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
6941
004
Мемлекеттік қажеттіктер үшін жер учаскелерін алып қою, оның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
12952
2
Коммуналдық шаруашылық
148722
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi