О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 33-230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2014 года № 2721. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 41-284
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 41-284.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года за № 2548, опубликованного в газете "Атамекен" № 2 (5682) от 11 января, № 3 (5683) от 18 января, № 4 (5684) от 25 января 2014 года), в решение районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 29-187 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 18 февраля 2014 года за № 2582, опубликованного в газете "Атамекен" № 10 (5690) от 8 марта 2014 года), в решение районного маслихата от 4 апреля 2014 года № 31-215 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 28-183 "О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 апреля 2014 года за № 2651, опубликованного в газете "Атамекен" № 16 (5696) от 19 апреля 2014 года, № 17 (5697) от 26 апреля 2014 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "10513437" заменить на цифру "10977039", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "8754087" заменить на цифру "9217689";
"целевые текущие трансферты" цифру "2689588" заменить на цифру "2972397";

Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 33-230 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 19 мамырда № 2721 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 41-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 41-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 28-183 шешіміне (2013 жылдың 31 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2548 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 11 қаңтардағы № 2 (5682), 18 қаңтардағы № 3 (5683), 25 қаңтардағы № 4 (5684) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-187 шешіміне (2014 жылдың 18 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2582 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 8 наурыздағы № 10 (5690) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 28-183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-215 шешіміне (2014 жылдың 14 сәуірдегі нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2651 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 19 сәуірдегі № 16 (5696), 26 сәуірдегі № 17 (5697) "Атамекен" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "10513437" саны "10977039" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсiмдері" "8754087" саны "9217689" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2689588" саны "2972397" санына ауыстырылсын;

"целевые трансферты на развитие" цифру "2708358" заменить на цифру "2889151".
2) "Затраты" цифру "10550389" заменить на цифру "11013991".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Досмухамбет Б.Б.
Секретарь маслихата                        Журын С.М.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
отдела экономики и бюджетного
планирования Жамбылского района            Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
"5" мая 2014 год
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от "5" мая 2014 года
№ 33-230 "О внесении изменений
в решение Жамбылского районного
маслихата от 20 декабря 2013 года
№ 28-183 "О районном бюджете
Жамбылского района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Жамбылского
районного маслихата от 20 декабря
2013 года № 28-183 "О районном
бюджете Жамбылского района
на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

"нысаналы даму трансферттері" "2708358" саны "2889151" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "10550389" саны "11013991" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Досмұхамбет Б.Б.
Мәслихат хатшысы                           Жұрын С.М.
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі
мемлекеттік мекемесі басшысы               Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
"5" мамыр 2014жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2014 жылғы "5" мамыр "Жамбыл
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының
2014-2016 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" № 28-183
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
№ 33-230 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" № 28-183 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Жамбыл ауданының 2014 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
1.Кірістер