О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года N 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 32-175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 февраля 2014 года N 2590. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 52-284
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 52-284.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года N 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2542, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 31 января 2014 года N 5), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3725446" заменить на цифру "3766450", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3536401" заменить на цифру "3577405", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "305818" заменить на цифру "330010";
"целевые трансферты на развитие" цифру "781877" заменить на цифру "798689".
2) "Затраты" цифру "3725446" заменить на цифру "3786711".
5)"Дефицит (профицит)" цифру "-77656" заменить на цифру "-97917".
6)Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "77656" заменить на цифру "97917".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Абдуллин Р.
Секретарь маслихата                        Тастанбаев К.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ескельдинского района"                     Алимбаев Серик Муратович

Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 32-175 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 20 ақпанда 2590 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 52-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 52-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабы 4 – тармағының 5) тармақшасына, 106 – бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 30-164 шешіміне (2013 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2542 енгізілген, 2014 жылдың 31 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 5 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3725446" саны "3766450" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3536401" саны "3577405" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "305818" саны "330010" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "781877" саны "798689" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3725446" саны "3786711" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-77656" саны "-97917" санына ауыстырылсын;
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландару (профицитін пайдалану)" "77656" саны "97917" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Абдуллин
Мәслихат хатшысы                           Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Серік Мұратұлы Әлімбаев