О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года N 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 34-184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2014 года N 2664. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 52-284
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 52-284.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года N 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года N 2542, опубликованного в районной газете "Заря Семиречья" от 31 января 2014 года N 5), в решение Ескельдинского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 32-175 "О внесении изменении в решение Ескельдинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года N 30-164 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 февраля 2014 года N 2590, опубликованного в районной газете "Заря Семиречья" от 14 марта 2014 года N 11) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3766450" заменить на цифру "3885885", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3577405" заменить на цифру "3696840", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "330010" заменить на цифру "448445";
"целевые трансферты на развитие" цифру "798689" заменить на цифру "799689".
2) "Затраты" цифру "3786711" заменить на цифру "3906145".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-97917" заменить на цифру "-97916".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "97917" заменить на цифру "97916".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".

Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 34-184 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 сәуірде 2664 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 52-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 52-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 109 бабы 5-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 30-164 шешіміне (2013 жылдың 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2542 тіркелген, 2014 жылдың 31 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 5 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 30-164 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 32-175 шешіміне (2014 жылдың 20 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2590 тіркелген, 2014 жылдың 14 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 11 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
"Кірістер" "3766450" саны "3885885" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3577405" саны "3696840" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "330010" саны "448445" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "798689" саны "799689" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3786711" саны "3906145" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-97917" саны "-97916" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландару (профицитін пайдалану)" "97917" саны "97916" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.